muza.olly

“Не дивіться, що я такий втомлений. Я просто кайфовий”

“Не дивіться, що я такий втомлений. Я просто кайфовий”

Цей СПФ від корейського бренду Missha в свій час став для мене знахідкою, як ви бачите вичавлюю все до останньої краплинки)

“Не дивіться, що я такий втомлений. Я просто кайфовий”

Весь склад тут писати не буду, всеодно мало хто читає) але хочу розповісти на яких фільтрах цей сонцезахист.

Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, також відомий як Uvinul A Plus - це хімічний фотостабільний фільтр нового покоління. Забезпечує захист широкого спектру дії, особливо ефективний проти UVA випромінювання. Вони завдають найбільшої шкоди нашій шкірі.

Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, також відомий як Tinosorb S, є високоефективним, сучасним хімічним сонцезахисним засобом. Він забезпечує захист широкого спектру, поглинаючи як UVA, так і UVB випромінювання.

Чудовий початок, чи не так?) також в цьому кремі є багато екстрактів, що також вважаю непогано.

Кремова текстура, більш щільна на відміну від Missha All Around Safe Block Aqua Sun Gel SPF 50. На моїй шкірі важко не відчувається (хоча в мене вона жирна). Фініш дає вологий, тому після нього влітку використовую пудру.

Дуже подобається цей спф, я вважаю це найкращий сонцезахист в бюджетному сегменті.

Плюси:

  • досить бюджетний
  • хороший склад як на мене
  • мені підходить як на літо, так і зиму
  • приємний аромат
  • красиве та зручне пакування

Мінуси:

  • влітку дає дуже вологий фініш, без пудри ніяк
  • якщо наносити дуже близько біля очей буде пекти (але, так в мене з більшістю спф)

Сподіваюся вам сподобався мій коротенький огляд, всім здорової шкіри💕