Ірина 🦋

Крем-суфле для тіла "Манго-молочні протеїни"

Крем-суфле для тіла "Манго-молочні протеїни"

Крем-суфле для тіла "Манго-молочні протеїни" це мій перший засіб від українського бренду TINK 🇺🇦

Також після нього в мене з'явився класний пінний скраб для тіла Tink Superfood For Body Coconut & Vanilla 🥥 про який я вже розповідала https://club.makeup.com.ua/post/42323/ , його я обовʼязково повторю ще 🫶🏽

Крем-суфле для тіла "Манго-молочні протеїни" 🥭збагачений олією ши, яка надає шкірі м'якості.

Екстракт манго має тонізуючі та зволожуючі властивості, сприяє регенерації клітин.

Гідролізовані молочні протеїни допомагають підтримувати шкіру пружною та еластичною, насичують її поживними речовинами.

Крем, як і скраб, йде в пластиковій баночці об'ємом 250ml і має захист від відкриття, для мене це великий плюс, так я знаю, що до мене засіб ніхто не відкривав 👌🏼

Консистенція та аромат крему схожа на манговий йогурт 🍦

Крем має легку текстуру, завдяки якій легко наноситься та швидко вбирається. На тілі не залишається липкості чи жирності, крем залишає на шкірі легкий вологий блиск.

Шкіра після нього м'яка та доглянута, аромат на деякий час залишається на тілі. Аромат не натуральний, але мені він приємний, фруктовий з кислинкою, але для мене є один нюанс, якщо з баночки і відразу після нанесення аромат мені подобається, то через якийсь час, якщо уткнутися носом прямо впритул зі шкірою, я відчуваю легку нотку як вершкового масла, це мені не дуже подобається 🤪 таке в мене було з кремом іншого українського виробника, також із ароматом манго.

Для своєї ціни 💵 крем гідний, так само тішить що український виробник, думаю коли закінчиться, спробую ще й інші аромати.

Крем-суфле для тіла "Манго-молочні протеїни"
Крем-суфле для тіла "Манго-молочні протеїни"
Крем-суфле для тіла "Манго-молочні протеїни"

Кожен зможе підібрати крем-суфле на свій смак 😋

  • Tink Coconut & Vanilla Superfood For Body 🥥
  • Tink Avocado & Almond Oil Superfood For Body 🥑
  • Tink Guava & Mint Superfood For Body 🌿