☕️ Karina ☕️

Joko blend батер для тіла

Joko blend батер для тіла

Це перший продукт, який я спробувала у цього бренду. І я дуже приємно вражена, це вау. Чому? Далі розповім ⬇️

Баттер для тіла з соковитим тропічним ароматом ананасу має легку вершково-кремову текстуру. Завдяки вмісту цінного масла ши, засіб стане справжнім поживним еліксиром для тіла. Ніжний баттер подарує шкірі неймовірну гладкість і дивовижний тропічний аромат протягом усього дня. Баттер для тіла Pineapple Joko Blend з соковитим тропічним ароматом ананасу має легку вершково-кремову текстуру. Завдяки вмісту цінного масла ши, засіб стане справжнім поживним еліксиром для тіла. Комплекс цінних масел макадамії, виноградних кісточок і провітаміну В5 забезпечує інтенсивне зволоження і пом'якшення шкіри. Засіб швидко вбирається, не залишає липких слідів. Усуває лущення, почервоніння, відчуття стягнутості після душа. Після використання ніжного ананасового баттеру шкіра набуває дивовижну бархатистість і ніжність.

Призначення - живлення, зволоження.
Тип шкіри - всі типи.
Об'єм - 200ml.
Інградієнти - виноградні кісточки, макадамія, олія ши (каріте), пантенол.
Аромат - ананас.

Виробник- Україна.

Особливості:

- виготовлений на основі натуральних компонентів;
- запобігає сухості і зневоднення шкіри;
- зміцнює гідроліпідну мантію епідермісу;
- стимулює процес регенерації тканин;
- мінімізує вплив зовнішніх факторів;
- збагачений маслом ши, що надає живильну дію;
- олія макадамії відновлює пошкоджені ділянки шкіри;
- прискорює процес загоєння ушкоджень;
- виноградні кісточки впливають на висвітлення тону, усунення пігментних плям;
- провітамін В5 інтенсивно пом'якшує загрубілі зони: стопи, лікті, долоні;
- дарує тілу стійкий аромат екзотичних фруктів.

Joko blend батер для тіла

Текстура - густа, дещо масляниста (можна побачити на відео).

Сам засіб плотний, дуже зволожує та живить шкіру, пом'якшує сухі та загрубілі ділянки тіла.

Аромат ананасу відчутний, тримається на тілі декілька годин точно.

Пакування гарне та дуже зручне, має захисну кришку.

Склад - Water, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Macadamia Ternifolia Seed Oil, Ceto Stearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glycerin Stearate, PEG-100 Stearate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Glycerin, Ethylhexyl Olivate, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-4 Olivate, Panthenol, Glycerol Monostearate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Pеrfume, CI 19140/CI 42090.

3 елементи складу середнього рівня безпеки.

🟠Парфум та барвник Pеrfume, CI 19140/CI 42090.

2 елементи складу не знайдено.

🟢 Glyceryl Stearate - цілком безпечний. Емолент, емульгатор.

🟩Glyceryl Monostearate - безпечний. Емолент, емульгатор.

До складу нарікань немає.

Це найкращий засіб для тіла, який я пробувала (не беру до уваги Топікрем, бо цей мій рятівник від дерматиту).