Кузя Ю-а

Joko Blend Liquid Silk Fluid

Joko Blend Liquid Silk Fluid

Дуже класний засіб, що робить волосся слухняним! А ще - надає неймовірний блиск, оживлює волосся та огортає приємним ароматом!

В мене кучері і відносно сухе волосся. Я взагалі без такого типу засобів не можу. Бо і розчесати значно легше, і кучерики більш слухняні.

Вирішила спробувати цей шовк від Joko Blend і я реально в захваті. Ні чим не гірший, а може й кращий ніж деякі відомі бренди, що були до цього! Однозначно повтор не раз.

Дуже зручний дозатор. Декілька натисків вистачить на довжину волосся. В мене довге. Наношу від середини. На корені такі продукти не наносяться.

Joko Blend Liquid Silk Fluid

Флюїд для волосся «Рідкий шовк» українського бренда Joko Blend - насичує пасма потрібним рівнем вологи і поживними речовинами, засіб надає потужний оздоровлювальний вплив і значно покращує стан волосся.

Щодо аромату - на волоссі він відчутний як дуже дорога косметика - суміш парфумів та квітів!

Легко розчесати кучерики з ним, та й вони стають один в один після висихання. Ідеально та як з реклами про волосся 🩷

Особливості Liquid Silk Fluid бренда Joko Blend:

- флакон зі зручним дозатором дозволяє контролювати витрату засобу;
- оптимальна для легкості рівномірного розподілу консистенція, яка склеює волосся і не обтяжує його;
- формула на основі комплексу з рідким шовком, олією жожоба, протеїнами пшениці і провітаміном B5;
- надає потужну зволожувальну та живильну дію;
- відновлює пошкоджені ділянки волосся за всією довжиною;
- запобігає появі посічених кінчиків;
- розгладжує пасма і пом'якшує їх;
- робить локони більш слухняними, полегшуючи процеси розчісування й укладання;
- дарує волоссю природний блиск.