Alyona Fedyk

Щось красиве від Joko Blend

Щось красиве від Joko Blend

Та навіть попри таке гарне резюме, засіб має недолік: він не відновлює пошкоджене волосся) Проте, хіба ще є ті, хто вірить в цей міф? Флюїд-шовк може лише допомогти запобігти подальші ламкість та посіченість, зволожити і додати блиску. Все інше – це просто красиві слова.

Але… Засіб вартує своїх грошей, бо:

  • дійсно надає зволожувальну дію;
  • робить пасма більш сяйливими;
  • розгладжує.

В моєму випадку це не плюс, бо маю тонке волосся, пряме від природи, а отже флюїд просто додає цього “салонного” ефекту, який я насправді не дуже люблю)

Щось красиве від Joko Blend
  • протеїни пшениці + гідролізат шовку – розгладження волосся та усунення спутаності;
  • олія жожоба – живлення та зміцнення;
  • D-пантенол – еластичність і блиск;
  • екстракт орхідеї – зволоження та захист кольору.

Текстура доволі в’язка. Мені вона трішки силіконова, але від цього і приємні відчуття на волоссі. Воно стає дійсно шовковистим після сушіння феном, легко розчісується і абсолютно не відчувається якимось дискомфортом. Звісно, наношу флюїд лише на кінчики, тому й розхід мінімальний.

Запах приємний, ніжний і ненав’язливий. Такий хочеться відчувати на волоссі увесь день, але злітає він швиденько) Тому просто насолоджуюсь ним в процесі вкладання.

Мені важко показати фото до та після, бо й без того маю прямі пасма, але на дотик вони дійсно дуже ніжні після флюїду, а ще не так плутаються. Ця маленька принцеса оцінила на всі 100%, бо змусити її завершити зачіску було складно)))