Missmili

Літні улюбленці

Літні улюбленці

Саме влітку мене особливо тягне на рожевий колір,як в одязі так і в макіяжі.Зазвичай такі відтінки використовую в макіяжі губ,тому хочу поділитись своїми рожевими улюбленцями які чудово доповнять літній мейк:

Літні улюбленці

1.Олійка для губ від Nyx у відтінку 03 Supermodel-це такий красивий відтінок!Він і рожевий, і ніжний, і універсальний,а також має делікатні блискітки які так грайливо виглядають на сонці.Приємний у користуванні,стійкий за рахунок густої і тягучої консистенції,єдиний мінус що волосся до нього так і липне,хоча на губах він зовсім не липкий!

2.Олійка-тінт від O’bays-зірочка клубу!В ньому прекрасно все-від неймовірного аромату варення зі смородини(він мені пахне дитинством,коли мама мастила батон смородиновим варенням і то все упліталось за дві хвилини з гарячим чаєм) до ніжного рожевого відтінку який так і вабить!

3.Олівчик для губ Lamel 406-це не зовсім рожевий,а більш сливовий відтінок!Такий гарний!Наношу його і зразу розтушовую пальчиком.Виглядає гарно як соло так і в поєднанні з блиском)

А які ваші улюблені декоративні засоби в макіяжі губ влітку?