Ta_nyaaaaaaa

Вона вартує твоєї уваги! Інтенсивна маска для волосся

Вона вартує твоєї уваги! Інтенсивна маска для волосся
Вона вартує твоєї уваги! Інтенсивна маска для волосся
Вона вартує твоєї уваги! Інтенсивна маска для волосся

Ця маска зацікавила мене як тільки побачила її вперше. Адже за своїм складом вона дуже потужна і повинна виконувати цілий перелік функцій. Тепер я на своєму досвіді переконалася, що це дійсно так. Сьогодні про це і розповідаю

Вона вартує твоєї уваги! Інтенсивна маска для волосся

Маска випускається у круглій пластиковій баночці.

Саме ця серія у зелених тонах.

Між кришкою та засобом є захисна пластикова мембрана зі зручним язичком.

Об‘єм маски 250 мл, але також виробник представляє менший, тревел-формат об‘ємом 50 мл, що дуже зручно.

Ця маска призначена для потужного відновлення навіть після фарбування і агресивних процедур.

Ідеальний варіант для втомленого, слабкого, ламкого волосся. Свого роду SOS-засіб, який рекомендують використовувати раз на тиждень або в екстрених випадках.

Також підходить для регулярного використання.

Передусім скажу, що склад маски направлений на помітне зменшення ламкості волосся, боротьбу з випадінням, зміцненням структури волосинок та запобігає появі лупи.

Ті ж екстракти розмарину, кропиви, бурих та червоних водоростей, комплекс вітамінів сприяють стимуляції кровообігу, за рахунок чого пришвидшується ріст волосся, бо пошкодженні цибулинки відновлюються.

❗️ Хочу виділити, що маска має натуральний склад, БЕЗ силіконів.

Тож чудово підійде і для кучерявих красунь.

Про активи:

💚 Олія жожоба - зволожує і живить волосся, додає блиск, сприяє регенерації шкіри голови, зменшує ламкість волосся.

Вітаміни Е, В6, РР:

💚 Вітамін Е - антиоксидант, захищає клітини від пошкодження, покращує кровообіг, зволожує.

💚 Вітамін В6 - підтримує здоров'я шкіри голови, сприяє росту волосся, бореться з лупою.

💚 Вітамін РР (ніацин) - покращує циркуляцію крові, стимулює ріст волосся, запобігає випаданню.

💚 Екстракт кропиви - зміцнює волосся, стимулює його ріст, бореться з лупою, зменшує випадання волосся.

💚 СО2 екстракт розмарину: має антиоксидантні та протизапальні властивості, стимулює ріст волосся, покращує кровообіг у шкірі голови, бореться з лупою, зменшує жирність волосся.

💚 СО2 екстракт кокоса - висококонцентрований екстракт, зберігає всі корисні компоненти кокосу. Інтенсивно зволожує і живить волосся, надає блиск, захищає від пошкоджень.

💚 Олія кокоса - легка, добре проникає у волосся, глибоко зволожує, запобігає ламкості, захищає від пошкоджень, надає блиск.

💚 Олія зародків пшениці - багата на вітамін Е та незамінні жирні кислоти, живить та зволожує волосся, сприяє його відновленню, зменшує ламкість, захищає від негативних зовнішніх впливів.

💚 Екстракт бурих та червоних водоростей - багаті на мінерали та вітаміни, зміцнює волосся, зволожує, надає об'єм, стимулює ріст, покращує структуру волосся.

💚 Молочна кислота - сприяє оновленню клітин, зволожує волосся та шкіру голови.

💚 Гліцерин - глибоко зволожує волосся та шкіру голови, покращує еластичність волосся, запобігає сухості.

💚 Концентрат гідролізату плаценти - багатий на амінокислоти та протеїни, стимулює ріст волосся, зміцнює корені, покращує структуру волосся, живить.

💚 Гідролізат протеїнів шовку - зволожує, додає блиск, покращує текстуру волосся, захищає від пошкоджень.

💚 Гідролізат протеїнів пшениці - зміцнює волосся, зменшує ламкість, зволожує, надає об'єм.

💚 Кераміди -ліпіди, які є природним компонентом шкіри і волосся. Відновлюють захисний бар'єр, зволожують, зміцнюють волосся, покращують його текстуру та захищають від пошкоджень.

Маска має крему текстура, доволі щільна, але я б не сказала, що дуже жирна. Просто відчувається як поживна.

Аромат дуже подобається, він легкий, ненав’язливий, щось трав‘янисто-цитрусове, солоденьке.

Цю маску використовую у 2 варіантах:

▫️ на шкіру голови та на довжину

▫️ лише на довжину

Обидва способи мені подобаються.

Вона гарно працює як із засобами лінійки Hair Resque, так і іншими, уже давно наявними у мене шампунями, кондиціонерами.

У першому я ще отримую заспокоєну шкіру голови, усунення навіть перших проявів лупи. Абсолютно не впливає на швидкість забруднення волосся.

При будь-якому із способів наношу маску на 10-15 хвилин. Прочесую гребінцем та ховаю під рушник з поліетиленовою шапочкою, злегка прогріваю або залишаю так.

Уже під час змивання відчуваю, яке волосся гладке, що воно правильно обтяжене і легко прочісується навіть пальчиками рук.

Так як у мене пористе, тонке і схильне до сухості по довжині волосся, маску сміливо використовую двічі на тиждень і цілком задоволена ефектом.

Волосся розгладжене, дуже сяюче і слухняне. Присутній прикореневий об‘єм.

Хочу відмітити і те, що кінчики волосся виглядають наповненими, не сухими.

Прикріпляю результати від використання маски. Жодних інших засобів НЕ використовувала: жодних олійок, спреїв чи іншого.

Волосся виглядає свіжим, живим і дійсно оздоровленим.

НЕМАЄ переобтяження.

Щиро раджу цю маску всім, а особливо пошкодженому, сухому типу волосся, у тому числі після жорстких агресивних процедур, фарбування. Маска відновлює не лише волосся по довжині, наповнюючи його, а й шкіру голови ☺️