Ірина 🦋

Антивікова сироватка для обличчя з равликом

Антивікова сироватка для обличчя з равликом

Моє знайомство з українським брендом MERMADE 🇺🇦почалося з цього слаймового гелю 🫧 https://club.makeup.com.ua/post/39994/

Mermade Snail Secretion Filtrate & Hymagic-4D 🐌 це вже моя друга сироватка від Mermade, першою була заспокійлива сироватка для обличчя Mermade Take It Easy Centella & Kombucha Extracts 🌿. Я довго обирала між цими двома, взяла на початку все ж таки заспокійливу, а через пару днів замовила ще й цю 🙈

Сироватка містить натуральні компоненти, що сприяють відновленню, зволоженню, розгладжуванню шкіри, робить її здоровою та сяючою.

Особливості Mermade Snail Secretion Filtrate & Hymagic-4D:

- містить фільтрат секреції равлика, що сприяє відновленню шкіри, знімає подразнення, почервоніння, сприяє регенерації клітин;

- завдяки вмісту гіалуронової кислоти, її похідних форм забезпечує глибоке зволоження, утримує вологу в шкірі, робить її м'якою і гладкою;

- до складу входять вітамін Е, пантенол (вітамін В5), які захищають шкіру від шкідливих зовнішніх впливів, запобігають передчасному старінню;

- зміцнює захисний бар'єр епідермісу, підвищує еластичність, пружність завдяки дії серину та алгініну;

- збагачена вітаміном С, який допомагає освітлити шкіру, зменшити пігментні плями, надає їй рівномірного тону;

- вміст уреї допомагає утримувати вологу в шкірі, робить м'якою та еластичною.

- має легку консистенцію, яка швидко вбирається, не залишає жирної плівки.

Зовнішній вигляд: Сироватка йде у скляному флаконі 30ml із піпеткою. Захисту від першого відкриття на жаль немає 😔. Сама сироватка досить густа, як дуже рідкий крем, білого кольору, без запаху. Думаю відсутність аромату це плюс для тих людей хто до них чутливий, так само аромат не завжди буває приємним, тому я теж в такому випадку віддаю перевагу засобу для обличчя без запаху 😉

Використання: Моя шкіра нормального типу, без акне, пігментації, є невеликий купероз на крилах носа у вигляді кількох червоних судин та перші мімічні зморшки.

Мені була потрібна базова сироватка для денного догляду, щоб вона містила активів, які не можна використовувати в денному догляді, швидко вбиралась, не залишала жирності та липкості, після якої можна відразу приступати до макіяжу. Цей засіб повністю задовольнив усі мої запити. Мені сподобалась ця сироватка, зараз влітку я наношу тонер, потім Mermade Snail Secretion Filtrate & Hymagic-4D 🐌, після можу вже нічого не наноситинаносити, не закривати її зволожуючим кремом, через констенцію цієї сироватки, мені її цілком достатньо👌🏼

Сироватка дає зволоження та харчування, шкіра м'ягенька та гладка, приємна на дотик. Зовсім дрібні мімічні зморшки на якийсь час розгладжуються, але це тимчасовий ефект після зволоження шкіри. Дива від неї я не чекаю, але як додатковий денний догляд вона мене цілком влаштовує.

З нею мої ранкові 🌅 збори проходять швидше, тому що вона може замінити кілька засобів, плюс мої spf 🌞 з нею не конфліктують і не скочуються на ній 👍🏼

Радує, що українські виробники роблять такі непогані засоби ☺️, від цієї фірми я хочу спробувати ще кілька сироваток.

Антивікова сироватка для обличчя з равликом
Антивікова сироватка для обличчя з равликом

🌸 Вітамінізована сироватка для обличчя Mermade Vitamin Complex А, Е, С, В5

🌸 Ультра зволожуюча сироватка бустер для обличчя Mermade Hymagic-4D & Hygroplex HHG

🌸 Сироватка заспокійлива для обличчя Mermade Take It Easy

🌸 Сироватка вітамінна для обличчя Mermade Energy Boost

🌸 Сироватка для сяйва обличчя Mermade Glow Up

🌸 Сироватка зволожуюча для обличчя Mermade Hyaluronic

🌸 Сироватка, що відновлює для обличчя Mermade Newborn

А які сироватки для обличчя Mermade пробували ви? Які з них ваші улюблені?

Мої інші улюблені кремові сироватки франзузького бренду 🇫🇷

Зміцнююча https://club.makeup.com.ua/post/32794/

Зволоджуюча https://club.makeup.com.ua/post/32799/