Ирина ❤️

Зволожуюча сироватка для обличчя

Зволожуюча сироватка для обличчя

Моя шкіра нормального типу, з віковими змінами, що починаються у вигляді невеликих мімічних зморшок біля очей і декількох зморшок на лобі. Без прищів, постакне, пігментації та лущення. Э невеликий купероз на крилах носа, дуже рідко може з'явитися одинокий прищик на обличчі.

Зволожуюча сироватка з лінійки Vinosource створена для відновлення оптимального гідробалансу шкірного покриву. В основі її збалансованої формули - комбінація інтелектуальних зволожуючих активних інгредієнтів, тому засіб діє в кількох напрямках: стимулює механізми природної гідратації, регулює циркуляцію вологи і відновлює водний баланс епідермісу, що повертає йому еластичність і надає свіжий відпочинок.

Флакон такий же зручний з дозатором, сироватка білого кольору кремової консистенції, зовсім легка косметична віддушка (вона мені подобається більше ніж у ліфтингу серії). Засіб досить легкий, відразу вбирається, не залишає після себе жирності, липкості або ще чогось неприємного. Шкіра після неї зволожена та наповнена.

Цю сироватку я можу рекомендувати, коли закінчиться сама її із задоволенням повторюю

Об інших моїх засобах Caudalie https://club.makeup.com.ua/post/32505/

Зволожуюча сироватка для обличчя