Lytvynenko

Чудова бюджетна міцелярка, що багатьом встигла полюбитися

Чудова бюджетна міцелярка, що багатьом встигла полюбитися
Чудова бюджетна міцелярка, що багатьом встигла полюбитися

Не Біодермою єдиною 😁

Simple - нідерландський бренд, розроблений в Польщі, що класифікується як мас маркет та заполонив полки та сайти косметичних магазинчиків.

Вирізняється бюджетністю, великим обʼємом та наче адекватним складом. Будемо розбиратися, що там насправді.

Чудова бюджетна міцелярка, що багатьом встигла полюбитися

Пакування: пласка пластикова пляшка, обʼємом 400мл, з надійною кришкою фліп топ. Дизайн лаконічний, містить усю необхідну інформацію.

Консистенція: прозора водичка без аромату.

Підходить для всіх типів шкіри, зокрема для сухої та чутливої.

Вказано, що змивати її не потрібно, але цей коментар на пляшках міцелярки мене завжди підбішує, адже буд-яку міцелярну воду необхідно змивати водою!

Ефективність у демакіяжі: моєю улюбенішою є міцелярна вода від Bioderma, яка є наразі мега популярною, що, в свою чергу, цілком виправдано. Тому порівнювала із нею. І можу сказати, що Simple змиває косметику на один ватний диск довше, ніж вона)

Якщо поприкладати до "проблемних" місць у демакіяжі, таких як туш, підводка, водостійка помада тощо, та порозмочувати трохи, то вона цілком якісно та безпроблемно очищує шкіру.

Відчуття на шкірі: печіння, свербіння чи пересушеної шкіри із ефектом стягнення - не було! Ця водичка комфортна та мʼяка. Здійснює делікатне очищення.

Компоненти засобу виконують наступні функції:

  • Зволоження: гліцерин, пропіленгліколь, сахарид ізомерат
  • Очищення: PEG-6 каприлік/капрік гліцериди, гексилен гліколь
  • Консервування та стабілізація: феноксиетанол, тетранатрій EDTA, натрій бензоат
  • Антисептична дія: цетрімоній хлорид, цетилпіридиній хлорид
  • Регулювання pH: лимонна кислота, молочна кислота, натрій цитрат

Склад цієї міцелярної води добре збалансований для демакіяжу, зволоження та збереження шкіри в хорошому стані. Він мене цілком влаштовує та питань до нього не маю. Але, знову ж таки, змивайте її зі шкіри!

Simple Water Boost Micellar Cleansing Water - прекрасна міцелярна вода, що підходить для вибагливої та чутливої шкіри. Змиє ефективно макіяж та не нашкодить шкірі.

Хоча з водостійкими продуктами треба трохи більше зусиль.

Можу радити і буду повторно купувати, але, мабуть, ще зелененьку хочу спробувати)