Трискіба Яна

Мій новий тональний, знахідка на літо

Мій новий тональний, знахідка на літо

Всім привіт 🌸

Тональний взяла офлайн на знижці, і навіть не очікувала, від нього зовсім нічого особливо, а даремно.

Почну з того, що в мене жирна шкіра, з недосконалостями, висипань, ще є пігментні плями, тому матовий тон на літо мені ок, та й на осінь, і на зиму чому ні, головне добре підготувати шкіру.

Виробником заявлена стійкість 30 годин, рівномірне покриття, при цьому легка текстура, матовий фініш.

Стійкість така ну звісно добре, але 30 годин, це точно не для мене, зі всім іншим згодна.

Що ми маємо

  • Заблюрена шкіра
  • Не запав у зморшки і пори
  • Тонке покриття
  • Від середнього до повного перекриття
  • Приємний не сухий матовий фініш
  • Економний розхід
  • Формула що застигає
  • На мені не окислюється
  • Не має вираженого запаху
  • Гарно тримається на моїй жирній шкірі
  • Гарно нашаровується

Наносила тон пальцями і розтушовувала, як і спонжем так і пензлем, всім було гарно, спонжем більш тонше звичайно, нижче на фото пензлем. Головне працювати швидко, бо він зхватится, але час від нанесення і розташування звичайний був у мене. Прищики додатково перекриваю консилером, мені зараз подобається для цього від Lamel, стійкий. Під очі у мене інший консилер. Припудрила т-зону тільки.

Фото краплини тону і в розтушовці, на обличчі і з сухою корекцією. Ще одна знахідка спонж у формі манго, дуже мякенький - гарно тушує, але зафарбовується теж добре, але за його ціну, то пробачається.

Змивається тон звичайно, гідрофілкою або міцеляркою, з пінкою в 2 етапи, додаткових висипань нічого сказати не можу, я із косметикою це не пов'язую, з жирною шкірою жити - це завжди щось є із цього, як не солодке зїси, то день циклу саме той👌

Дякую за увагу, гарного тихого дня вам🌸

Мій новий тональний, знахідка на літо
Мій новий тональний, знахідка на літо
Мій новий тональний, знахідка на літо
Мій новий тональний, знахідка на літо
Мій новий тональний, знахідка на літо
Трискіба Яна
17
Підписники
0