Mandarinka

Блиск для збільшення об’єму Essence 103 Pretty in Pink

Блиск для збільшення об’єму Essence 103 Pretty in Pink
Блиск для збільшення об’єму Essence 103 Pretty in Pink
Блиск для збільшення об’єму Essence 103 Pretty in Pink
Блиск для збільшення об’єму Essence 103 Pretty in Pink

Покористувалась блиском від Essence і готова поділитись враженнями: свотчі, стійкість, чи дає ефект збільшення об’єму. Відтінок 103

Перше, що хочу відмітити, що мій відтінок дуже насичений 103 Pretty in Pink - те що точно кинеться в очі, якщо не робити сильні акценти ще в макіяжі. Наношу в декілька тонких шарів, тому що в один нанести рівномірно не виходить, десь постійно є проплешини.

Блиск для збільшення об’єму Essence 103 Pretty in Pink
Блиск для збільшення об’єму Essence 103 Pretty in Pink
Блиск для збільшення об’єму Essence 103 Pretty in Pink

У флаконі видно маленькі блискітки, але вони дрібні і дуже ніжно виглядають на губах.

  • Блиск має дуже приємний солодко-цукерковий аромат, доволі насичений, але швидко вивітрюється
  • Після нанесення десь з пів години відчувається ментолова прохолода. Про наявність ментолу написано на флаконі, саме цей компонент і дає ефект збільшення. В літню пору це дуже приємний бонус, а от в інші пори року мені не дуже комфортний такий холодок.
  • Пензлик дуже м’який і приємний на дотик.

Показую як виглядає свотч на сонечку і як в приміщенні.

  • Губи дійсно візуально трошки збільшились, але це ще й за рахунок такого кольору блиску.
  • Хоч у відгуках читала що блиск не тече, але я б не погодилась. При нанесенні так як у мене на фото - блиск постійно “затікав” в куточки.
  • Окрім того видно як він і “стікає” і втрачає свій вигляд після години на вулиці. При цьому я не їла нічого і не пила.

Як на мене блиск від Essence доволі вибагливий. Швидко тускнішає, підтікає, якщо нанести і зробити насичений колір. Але дійсно дає хоч і мінімальний, але ефект збільшення об’єму.