Трискіба Яна

Розглянемо одну із тушей Lamel

Розглянемо одну із тушей Lamel
Розглянемо одну із тушей Lamel

Всім привіт🌸

Вирішила і я поділитись, маленьким відгуком на одну із цих тушів, що дісталась подарунком. Уже сказано про них багато, я ж хочу показати її ефект на очах в макіяжі.

🖤Щіточка цікавої форми, я б на неї мабуть так би не звернула уваги, люблю більше форму ялинки, а ця щітка дуже гарно розділяє і профарбовує тонко, ніби вона вже розфарбована, завиток можливо не сильно тримає, мої вії більш рівні. Колір туші звичайний чорний, не знаю за рахунок ultra black.

🖤 Ще трішки може, під час нанесення, підсипатися якісь міні шматочки, але в кінці дня, все було добре, під очима, слідів розмазування, під і над очима не було, у мене таке і рідко буває, я добре припудрюю макіяж.

Розглянемо одну із тушей Lamel
Розглянемо одну із тушей Lamel

🖤Ще хочу додати, що ефект вау вона додає віям, те що я і люблю в тушах Eveline Cosmetics variete і тп. Наносила я її, на підкручені керлером вії, звісно без бази.

🖤Змивалась вона добре і легко міцеляркою, гідрофілкою я не люблю очі змивати, тому нічого сказати не можу, а свотч з руки звичайною водою змився.

Ось такі мої враження, від цієї туші, в цілому дуже позитивні. Інша жовтенька стоїть, чекає своєї черги.

Дякую за увагу, гарного тихого і мирного дня нам всім🌸

Трискіба Яна
20
Підписники
0