alena.rosee

Обліпіховий Конфитюр | MODAY

Обліпіховий Конфитюр | MODAY

Всім привіт! 💕

Я вже писала про чорничний олеогель цього бренду, тому сьогодні розповім про ще один смаколик для ретельного та дбайливого очищення шкіри.

Минулий допис можна почитати тут: https://club.makeup.com.ua/post/42097/

Натискай "дізнатись більше" 🧡

🧡Пакування:

в картонній коробці зручна та широка баночка із засобом.

🧡Консистенція: нуууу це фруктовий конфитюр, а точніше обліпиховий. виглядає дуже смачно, набирається легко.

🧡Запах: обліпихове варення, хочется зїсти та намастити на печиво)))

☺️Активні компоненти: взагалі засіб збагачений рідними смаколиками для шкіри, але активні інгредієнти, то :

колаген, вершки шорої, олія мигдалю, олія обліпихи, каолін.

🧡Як використовувати:

як і всі олеогелі, наносимо на суху шкіру, яку треба очистити від макіяжу чи спф, массажуємо, додаємо трошки водички, гель перетворюється на молочко і остаточно розчиняє всі залишки макіяжу чи спф. Змиваємо пінкою.

🧡Ефект: нереально ефективний засіб, змиває найстійкіші тональники та туші, причому легко та без тертя. Шкіра після дуже зволожена та навіть ароматна злегка, я остаточно змиваю все пінкою, але м'якість шкіри залишається.

Цим засобом хочется користуватись, він зараз в моїх фаворитах демакіяжу)

🫧На фото я нанесла: гелеві стійкі олівці, стійка помада Вініл, туш, стійка тональна основа.

Додала олеогель, додала трошки водички - засіб перетворився на молочко, одним рухом серветкою все змилось.

Це мабуть найсмачніший демакіяж в моїй колекції , тому користуюсь із задоволенням ☺️