Дарина🦉

Освіжальний лосьйон "Зволоження після засмаги"

Освіжальний лосьйон "Зволоження після засмаги"
Освіжальний лосьйон "Зволоження після засмаги"

Всім знайомий бренд випустив багато новинок, засобів які дуже будуть актуальними влітку. Мені завжди подобався класичний аромат, який у популярного крему від NIVEA (який напевно був у всіх), синенька "шайба", навіть десь бачила, що є такий парфум!💙

💦Але, мене дуже приємно вразив аромат цього освіжально лосьйону "Зволоження після засмаги". Маючи дуже білу та чутливу шкіру, такі лосьони для мене актуальні, як і сонцезахісні крема.

💦Пакування:

Лосьон представлен в зручному форматі - пластикова баночка, гарного блакитного кольору (навіть колір заспокоює). Крищечка міцно закривається. Об'єм 200 мл.

💦Текстура:

Дуже легка, кремово-гелева (більше гелю) середньої густоти. Засіб завдякі своїй текстурі, дуже економічний в використанні. Гарно розподіляється по шкірі. Швидко поглинається, протягом 10 хвилин, в мене він вбирається повністю.

💦Аромат:

Це дуже приємний аромат - свіжості та чистоти, відчувається алоє, присутня солодкуватість, і також я відчуваю десь далеко цитрус (хоча в складі його не побачила). По аромату це точно фаворит наразі для мене! Залишається на шкірі десь на годину-дві . От дуже хочеться знайти такий парфум!

💦Склад:

Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Hyaluronate, Dimethicone, Carbomer, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Linalool, Citral, Parfum

💦По ефекту:

Одразу освіжаючий ефект, миттєве полегшення (доречі, я, ще такі лосьйони використовую після гоління, і цей не виняток).

Почервоніння стають меншими, добре заспокоює шкіру (зараз згадала, як в дитинстві мене мазали сметаною коли я обгоріла, воно доречі працювало, але аромат і консистенція....😂)

Добре працює з лущенням, та сухими ділянками, гарно зволожує.

Аромат - ну тут ТОП👌🏼!

Це для мене засіб для щоденного використання, а не тільки після тривалого перебування на сонці, бо він дійсно гарно виконую свою роботу!

Дякую 🦉

Освіжальний лосьйон "Зволоження після засмаги"
Освіжальний лосьйон "Зволоження після засмаги"
Освіжальний лосьйон "Зволоження після засмаги"
Освіжальний лосьйон "Зволоження після засмаги"
Освіжальний лосьйон "Зволоження після засмаги"
Освіжальний лосьйон "Зволоження після засмаги"
Освіжальний лосьйон "Зволоження після засмаги"