Kizza

Порожні банки

Порожні банки

Побачила я тут, що дівчатка дуже гарно оформлюють обкладинки дописів порожніх банок, тому я вирішила, що теж спробую переходити до уніфікації деяких постійних рубрик😉

Сьогодні пропоную поговорити про те, що в мене закінчилось і чи буду я повторювати дані покупки.

Тут в мене завершились міцелярна вода від L'Oreal та міцелярний гель від Lirene.

Щодо суто міцелярних вод - думаю якусь буду тримати "щоб було", але демакіяж я роблю міцелярно-двофазною від Maybelline. Поки вона мені найкраща: і вінілову помаду зніме і водостійку туш розчинить. А про L'Oreal міцелярну воду скажу те, що вона хороша, норм працює. Я брала по акції дві банки - то я задоволена нею на 100%. І як буде файна на неї пропозиція - обов'язково повторю.

Lirene із серії Kombucha - норм міцелярний гель. Не "вау", а саме "норм". Найкраще працює з ватним диском. Допис писала туть: https://club.makeup.com.ua/post/24773/

Чи свідомо сама куплю ще раз - швидше ні, але як десь попадеться безкоштовно то проти не буду😉

Поки гель для душу ще не закінчився, (тому тут його немає) пропоную подивитись на крем-мило для рук і манговий пілінг для тіла від Lirene.

Про пілфнг можна подивитись за посиланням вище огляд, а мило норм. Не вонюче, не сушить шкіру. Купляю такий дойпак і розливаю його по баночках. Іноді купляю інший😂 але цим задоволена. Повторювати поки не буду, адже купила 5л каністру з милом😅 А і про скраб - прикольний, але я для тіла люблю "погостріше" скрабуючі часточки.

Від Lindo шампунь-мило - докористували нарешті. Ніби норм, але всі претензії я писала до нього тут: https://club.makeup.com.ua/post/9144/

Dove - норм засіб, можливо куплю, як буде по акції (але то не точно).

Сонцезахисний спрей La Roche-Posay - дуже класний, повторила його не в спреєвій формі. Доречі скоро буде огляд на дитячі SPF у форматі порівняння😉

Довго писати не буду - про них був допис: https://club.makeup.com.ua/post/38293/

Ні, ні і ще раз не куплю.

Наразі мої мастхеви, щоб зозулька не покинула гніздечко, адже у малої ростуть зуби, псується характер і взагалі я втомилась😶‍🌫️

Клайра - то КОК призначений гінекологом. Мені підійшов, хоча за довготривалого використання вилізають "приколи" у вигляді повної відсутності виділень і відчуттів початку циклу (в кожного проявляється індивідуально).

Фейрі і білий Domestos то класика, від якої я напевно не змову відійти. Доместос (чорнееький) не сподобався. Наліт і іржу видаляє "так собі", хоча при контакті з водою змінює колір з зеленого на синій і то виглядає дуже цікаво. Але ні, більш не візьму його. Раніше для килимів живе перманентно то в саше, як на фото, то в повнорозмірних пляшках. Норм затирає плями і освіжає килими.

Мастхев дезодорант Old Spice Whitewater - люблю, купую з року в рік.

Пінка для волосся Wella, стояла поки не перетворилась у водичку😅

Вологий туалетний папір Dada. Норм підтирає, якщо 🍑 дуже чутливий чи натертий білизною - то норм справляється з витирання всякого.

Дякую, що осилили. Сподіваюсь що даний допис був корисним і не сильно ростягненим ❤️

До зустрічі в нових дописах та луксах 🥰