Ta_nyaaaaaaa

Коли треба зробити ідеальну шкіру «на вихід». ШВИДКО

Коли треба зробити ідеальну шкіру «на вихід». ШВИДКО
Коли треба зробити ідеальну шкіру «на вихід». ШВИДКО

Сьогодні вранці я збиралася на важливу зустріч, де треба мати бездоганний вигляд. Тому вирішила використати потужну за дією маску, яку можна прирівняти до косметологічного догляду. Тисни «дізнатися більше», подивимося на що здатна ЦЯ тканинна маска.

Коли треба зробити ідеальну шкіру «на вихід». ШВИДКО

Пакування стандартне для тканинних масок.

Відривна лінія гарно функціонує, відкривається маска легко і без ножиць ✂️

Все той же мінімалістичний приємний дизайн.

Активні компоненти маски спрямовані ра зволоження, живлення, заспокоєння а захист шкіри. Завдяки ним маска працює в глибоких шарах шкіри, її модна порівняти з безін‘єкційною мезотерапією за рівнем насичення шкіри гіалуроновою кислотою та колагеном.

⚪️ Glycerin - гігроскопічний агент, що зволожує шкіру, утримуючи вологу.

⚪️ Cladosiphon Okamuranus Extract - екстракт бурої водорості, багатий на антиоксиданти та мінерали, які зволожують та захищають шкіру.

⚪️ Betaine - природний зволожувач, що допомагає утримувати вологу та зменшує подразнення шкіри.

⚪️ Serine - амінокислота, яка покращує зволоження і підтримує природний бар'єр шкіри.

⚪️ Taurine - амінокислота, що має антиоксидантні та зволожуючі властивості, сприяє регенерації шкіри.

⚪️ Sodium Hyaluronate - сіль гіалуронової кислоти, потужний зволожувач, що утримує вологу в шкірі і надає їй об’єму та пружності.

⚪️ Hydrolyzed Collagen - гідролізований колаген, який сприяє зволоженню та підвищує еластичність шкіри.

⚪️ Hydrolyzed Rice Extract - гідролізований екстракт рису, багатий на антиоксиданти, вітаміни та мінерали, що живлять та зволожують шкіру.

⚪️ Aloe Vera Extract - екстракт алое вера, який має заспокійливі, зволожуючі та протизапальні властивості.

⚪️ Allantoin - заспокійливий агент, сприяє загоєнню шкіри, зменшує подразнення та покращує регенерацію клітин.

Також у складі вода, емульгатори, інші зволожувачі та консерванти.

Цілком безпечний і стандартний для маски склад.

Маска має велике і зручне лекало, яке повністю облягає обличчя аж до лінії росту волосся. Є невеликі зборки, але загалом маска лягла дуже навіть комфортно.

Саме лекало було перекладене захисною плівкою, тому переносити маску з упакування на обличчя було зручно й швидко.

Сироватки всередині дуже багато і безпосередньо маска щедро нею просякнута. Залишки сироватки з пачки використовую на шию, декольте та залишаю на наступні дні у якості доглядового засобу.

Аромат відсутній абсолютно, просто запах косметики.

Напевно багатьом нам знайомі відчуття, коли тканинні маски нічого не роблять, тобто результату нуль. Але маска Dermaskill не про це.

Відразу при нанесенні я відчуваю холодок, свіжість, заспокоєння і зволоження.

Залишаю маску на 15 хв, лягаю і насолоджуюся.

Немає жодних неприємних відчуттів по типу печіння, пощипування чи іншого.

Після часу витримки знімаю маску, трохи масажую для вбирання сироватки і решту протираю ватними дисками, змоченими тоніком.

Відразу помітно, як шкіра стала значно світліша, матова, почервоніння й подразнення заспокоєні, а шкіра глибоко зволожена, завдяки чому стала світитися зсередини. Дуже гарне здорове сяйво шкіри. Дрібні заломи (у мене це зона очей) суттєво розгладжені.

Так як маска прохолодна, то вона ще й додатково зняла набряки зі шкіри обличчя, зробивши її більш пружною і підтягнутою.

Після маски дуже гарно лягає макіяж, бо рельєф рівний, а шкіра глибоко зволожена, тому не підкреслена жодна впадина, нема лущення.

Маска Dermaskill стала однією з небагатьох, від яких я бачу результат після всього одного використання, для чого і передбачені тканинні маски. Це чудовий SOS-засіб, такий, що гарно і ШВИДКО приведе шкіру до ладу. Наприклад, це дуже доцільно перед важливою подією, як і в мене сьогодні 🥰