khoroshaeva

Розпаковка ну дуже естетичного пакуночка)

Розпаковка ну дуже естетичного пакуночка)
Розпаковка ну дуже естетичного пакуночка)

Всім привіт✌️

Нещодавно отримала у подарунок набір доглядової косметики від Rituals, серія "The Ritual of Sakurа". Пакування в нього на стільки чарівне, що при розпаковці здавалося, що я відкриваю лист з якогось б'юті-Хогвартсу🤭

Хочу показати вам цю красу поближче та поділитися першими враженнями👇

Розпаковка ну дуже естетичного пакуночка)

Боксик середнього розміру, виконаний у рожево-білих, ніжних відтінках. Візуально нагадує конверт, на ньому навіть є сургучна, брендована печатка, яка додає особливого шарму).

Під папером ще одна гарна коробочка, яку прикрашає квітка сакури).

Пакування дійсно дуже естетичне, його неймовірно цікаво розкривати, отримуєш справжнє задоволення). От якщо б ті самі продукти були б у звичайному подарунковому пакеті, то не було б такого приємного вайбу).

Всередені було 4 продукти, мініатюрки:

  • Піна для тіла - 50 мл
  • Скраб для тіла - 70 мл.
  • Крем для тіла - 70 мл
  • Ароматична свічка

Всі продукти мають однаковий аромат - "The Ritual of Sakurа", який має піраміду:

  • Верхні ноти: вишневий цвіт, рисове молоко
  • Ноти серця: персик, троянда
  • Базові ноти: ваніль, сандалове дерево

Аромат відчуваєтся навіть через коробку, він доволі насичений, але при цьому ніжний та не приторний. Дуже приємний та неймовірно жіночний. Я в ньому виразно відчуваю аромат вишневого цвіту, кремово-молочні нотки, трохи медово-фруктових нот, які скоріш за все дає персик та теплу, помірно солодку ваніль.

Аромат стійко відчувається на шкірі протягом 3-4 годин, не викликає жодного дискомфорту, тільки відчуття насолоди).

Я вже спробувала кожен продукт (окрім свічки), перші враження дуже позитивні. Особливо мене підкорив скраб, то взагалі любов, розповім про нього найближчим часом).

Якщо ви у пошуку гарного подаруночка подружці, мамі, коханій або собі, то Rituals The Ritual of Sakurа - це те що треба, я від нього у захваті 🌸

Дякую за увагу💕