yulia.solovei

Врятоване волосся від сонця, або кератин в домашніх умовах з філлером від іспанського бренду !

Врятоване волосся від сонця, або кератин в домашніх умовах з філлером від іспанського бренду !

Приїхавши після відпочинку біля басейну я невпізнала своє волосся, сухе, пористе та хвилясте по довжині.Хлорована вода зробила своє, і тепер потрібно рятувати та відновлювати волосся. Для цього я вирішила використати Філлер від Іспанського бренду Keen strok, який отримала у подарунок до свого основного замовлення.

Філлер містить у своєму складі олію, яка здатна відновити пошкоджене волосся та надати йому доглянутий вигляд. Отож приступаємо до тестування:

перший етап- промиваємо шкіру голови звичним для себе шампунем;

другий етап- забираємо зайву вологу рушником та наносимо філлер по довжині відступаючи від коріння;

третій етап- прочісуємо волосся для того щоб розприділити складові по всій волосині, накриваємо шапочкою для душу та замотуємо в рушник;

четвертий етап- тримаємо 10 хвилин, та змиваємо водичкою.

Після я просто висушила волосс феном без інших доглядових засобів, та отримала своє наповнене та доглянуте волосся.

Врятоване волосся від сонця, або кератин в домашніх умовах з філлером від іспанського бренду !
Врятоване волосся від сонця, або кератин в домашніх умовах з філлером від іспанського бренду !