falafelka01

Олія для волосся що дає видимий ефект

Олія для волосся що дає видимий ефект

Мушу визнати, вважала Kerastase оверпрайсним брендом. Можливо, в якійсь мірі це так, але один єдиний продукт змусив мене змінити своє ставлення. Мова про термозахисну олію для волосся (Kerastase Elixir Ultime L’Huile Originale). Спробувала її вперше з такого цікавого пробника, що поклали в подарунок до замовлення і була щиро здивована. Використовувала на вологе і на сухе волосся і саме 2 варіант для мене ефективний та очевидний. Моє волосся не фарбоване (ну майже) схильне до пухнастості, завдяки даному засобу стає більш гладким, блискучим, і найприємніше, в нього з'являється текстурність. Ціна повного об'єму справді висока, проте я використовую мінімальну кількість засобу розподіляючи його в лодонях, починаю з кінців волосся рухаючись до коренів, після цього можу кілька разів провести зверху. Такий спосіб оптимальний для того, щоб не пришвидшувати наступне миття. Об'єму в 15мл вистачить на довгий період, а вартував він 330 гривень, що в принципі виявляється вже не так і дорого. Олійка має доволі відчутний аромат, нагадує якісь масла, макадамію і таке подібне. Накопичувального ефекту не помітила, але його зазвичай і не очікую від подібних засобів.