Yana__matviets

Сироватка для рук та нігтів в ампулах

Сироватка для рук та нігтів в ампулах

Нещодавно я розповідала про чудову сироватку для тіла
https://club.makeup.com.ua/post/42424/
Сьогодні мова про сироватку для рук та нігтів в ампулах з апельсином
Пакування: коробочка в якій знаходяться 5 ампул по 2мл
Ампули пластикові, та мають зріз для відкриття

Тисни "Дізнатись більше" 👇
Консистенція олійки, але вже більш легка ніж в тої , що для тіла
Аромат: за рахунок того, що концентрат дуже активний я чую трохи спецефічний аромат апельсину
Спосіб застосування: нанести 2-3 краплі сироватки на чисту суху шкіру рук та злегка промасажуйте до повного поглинання

Сироватка для рук та нігтів в ампулах
Сироватка для рук та нігтів в ампулах

🍊Олеїнова кислота - допомагає зволожувати шкіру і може сприяти загоєнню дрібних ушкоджень.
🍊Октадекодієнова кислота - важлива для підтримки цілісності шкірного бар'єру та зволоження шкіри.
🍊Ліноленова кислота - відіграє роль у відновленні та підтримці бар'єрної функції шкіри, а також має протизапальні властивості.
🍊Пальмітінова кислота - використовується в косметиці для пом'якшення шкіри та покращення її текстури.
🍊Арахінова кислота - сприяє пом'якшенню та захисту шкіри.
🍊Стеаринова кислота - використовується в косметиці для стабілізації емульсій та зволоження шкіри.
🍊Гондоїнова кислота – допомагає зволожувати та пом'якшувати шкіру.
🍊Миристонова кислота - використовується для зволоження шкіри.
🍊Ефірна олія солодкого апельсина - має антиоксидантні та антимікробні властивості. Освіжає та тонізує шкіру.
У сукупності, цей склад спрямований на зволоження, пом'якшення та захист шкіри, покращення її текстури та бар'єрної функції, а також надання приємного аромату та антиоксидантного захисту

Мені дуже подобається, як після використання моя кутикула (а вона в мене завжди зневоднена) змінює свій вигляд!
Також на час користування я забула про креми для рук та олійки для кутикули.
Сиворотка працює не лише на зволоження шкіри, але й на загоєння дрібних подряпин (власники котиків мене зрозуміють 😺)
Також хочу зауважити, що сироватка економна у використанні. 2-3 крапель вистачає для масажу рук
А ще це незмінна помічниця для тих, хто не робить гель-лак або відновлює нігті після нього!
А я продовжую знайомство з сироватками від бренду BiOil