inspirit_inspires

Новинки туші від Lamel! Чи варто уваги? (゚з゚)

Новинки туші від Lamel! Чи варто уваги? (゚з゚)

Прихворіла, але підготувала пост про подарункові туші від Lamel під назвою Cult, ще й встигла їх добряче потестувати 😉

Новинки туші від Lamel! Чи варто уваги? (゚з゚)

● Пакування: Сріблясті стильні баночки з рожевими чи жовтими полосками, в залежності від виду туші. Гарно, але закручуються, правда, не так надійно, як хотілося би, туш може швидко висохнути через це, тому скотч в дію! 🥲

Щіточка: Схожа на щіточку від славнозвісних Сabare і Variete, тому не вкрали, а надихнулися 😁

Насправді, ця щіточка мені сподобалася, гарно розділяє вії, завдяки тоненькому кінчику зручно промальовувати важкодоступні місця. За це вподобайка 💛

Насиченість: Тут 10/10, чорнющий чорний, все добре

Ефект: Гарно розподіляє війки, підкручує сильніше, ніж її фіолетова сестричка (яка типу об'ємна, ага), вії не обтяжує, не відчувається. Наноситься рівномірно, без грудочок. По ефекту мені зайшло, але...

Носка: Ось тут дуже підвело. Я абсолютно розчарована, бо осипається як остання зараза. Навіть у Мейбелін туші стриманіше злазять з вій))) Носила як на сухе обличчя, так і на спф, осипається і так і так, приручити неможливо, тож будь готова носити з собою люстерко 😞 Ще краще з нею під дощ не попадати, бо будеш як єнотик чи пандочка 😅

Змивання: Міцеляркою розчиняється в чорну гущу, дуже пігментована, змивається з середніми успіхами. Гідрофільним маслом збивається в комочки (чи це мій гель для брів, я ще не визначилася), які можуть залишати пігментований чорний слід, якщо на них натиснути. Маслом змиваються охоче, тож краще ним 😉

Загальний висновок: Я б не купила. Воно того не вартує абсолютно 🥰

Щіточка: Тут починаються виркутаси))) Вона у вигляді цифри 8, товстенька на бочках і тонка по середині. Ну, це жесть, намалюватися і не покорявити макіяж нею неможливо. Будь готова, що навіть при найобережнішому нанесенні ти все одно заляпаєш повіку. Взагалі печалька, я на неї сварилася, пока тестувала 😞

Насиченість: Тут теж всьо ок (підозрюю, що формула одна й та сама, просто змінюється щіточка, адже таке часто роблять)

Ефект: Мої вії гарно подовжує, але не так сильно підіймає, як попередня, що дивно, адже повинна підкручувати) Гарно профарбовує корені, та трішки може склеювати вії. Внизу в каруселі показала, як вона виглядає без сильного макіяжу і як на макіяжі.

Носка: Не довіряй цій туші важливу подію, тільки якщо ти не хочеш придати образу трішки "панковості" та осипана туш – це твоя концептуальна задумка 😅

Змивання: Змивається і носиться так само, як її сестра, тож маю підстави для того, щоб думати, що це одна формула 😁

Загальний висновок: Ні. Ще гірше, ніж попередня. Одна з найвередливих та неподатливих тушей в моєму житті. Біжи від неї подалі.

Але не будемо закінчувати на поганих нотах, я люблю залишати після себе тільки позитивні емоції 😁

У світі є багато косметики, в яку ти закохаєшся, читай відгуки та тестуй і нехай ніодна баночка не зіпсує тобі настрій.

Твори, надихай, шукай мене в інших соцмережах за цим ніком, і нехай тобі світить сонечко ☀️