Hanna Domashenko

Готуємося до KISS-челенджу з Maybelline Vinyl

Готуємося до KISS-челенджу з Maybelline Vinyl
Готуємося до KISS-челенджу з Maybelline Vinyl

Стійка помада завжди у мене дорівнювала сухим губам...Але Maybelline зробили якусь неймовірну формулу і тепер стійка помада може бути комфортною на губах!

Я вже писала тут https://club.makeup.com.ua/post/12190/ про інші відтінки цієї помади - сьогодні поговоримо про відтінок 35 Cheeky.

Для когось 35 Cheeky - ідеальний нюд, а для когось надто рожевий, а на комусь він взагалі виглядає блідим... В цьому винен лише наш кольоротип.

На мені відтінок 35 Cheeky виглядає не таким вже й нюдовим: це рожево-нюдовий відтінок, який в залежності від освітлення має більш насичений чи більш м'який відтінок.

Готуємося до KISS-челенджу з Maybelline Vinyl
Готуємося до KISS-челенджу з Maybelline Vinyl
Готуємося до KISS-челенджу з Maybelline Vinyl
Готуємося до KISS-челенджу з Maybelline Vinyl
Готуємося до KISS-челенджу з Maybelline Vinyl

Помада носиться супер-довго! Переживе і каву, і сніданок і до вечора з вами буде. Вона не тінтується, а просто стійко тримається на губах, поки ви її не змиєте .

На губах вона досить липка, що подобається не всім. Але мені це комфортно і зовсім не заважає. Спочатку після нанесення помада має глянцевий фініш, що носиться досить довго. Потім поступово глянцевий фініш "з'їдається" і лишається приємний матовий колір на губах.

Змивати потрібно чимось на кшталт гідрофільної олійки чи бальзаму, бо колір дійсно дуже стійкий.

А який колір помади з цієї серії ваш улюблений?