Sashaxoxo

Огляд сироватки Cos De BAHA Niacinamide 20 Zinc PCA 4 Serum

Огляд сироватки Cos De BAHA Niacinamide 20 Zinc PCA 4 Serum

Привіт любі!❤️‍🔥

Сьогодні я хочу поділитися своїми враженнями про сироватку Cos De BAHA Niacinamide 20 Zinc PCA 4 Serum. Цей продукт став для мене справжнім відкриттям у догляді за шкірою.

Cos De BAHA - NZ Niacinamide 20 Zinc PCA 4 Serum містить потужну комбінацію активних інгредієнтів, які працюють для вашої шкіри:

  1. Ніацинамід (20%) нормалізує вироблення шкірного сала, звужує пори і освітлює пігментні плями.
  2. Цинк (4%) прискорює процеси регенерації шкіри і має протизапальні властивості.

Текстура сироватки легка і швидко вбирається, не залишаючи липкості. Після застосування шкіра стає помітно гладшою та свіжішою.

🌿 Особливо мені подобається, що в складі продукту присутні природні інгредієнти, такі як гіалуронова кислота і екстракт алое, які забезпечують інтенсивне зволоження і заспокоюють подразнення.

🍃 Екстракт зеленого чаю додає сироватці антиоксидантні та протизапальні властивості, підсилюючи її корисні властивості для шкіри.

Я рекомендую Cos De BAHA Niacinamide 20 Zinc PCA 4 Serum всім, хто шукає ефективний і натуральний засіб для поліпшення стану шкіри. Цей продукт став невід'ємною частиною мого догляду за шкірою, і я впевнена, він вас не розчарує🌟

xoxo💋