Sashaxoxo

Молочко для тіла Dove з ефектом автозасмаги

Молочко для тіла Dove з ефектом автозасмаги

Я завжди мріяла про природну засмагу, але від природи маю бліду шкіру. Тому, коли я почула про молочко для тіла Dove з ефектом автозасмаги, я вирішила спробувати його❤️‍🔥

Чесно кажучи, він має свої плюси і мінуси.

Перше, що мені сподобалося - це те, що цей продукт не залишає відчуття липкості на шкірі, як багато інших автозасмагаючих засобів. Крім того, він забезпечує достатнє зволоження, що особливо важливо для моєї шкіри. 💧

Проте є деякі недоліки, які варто врахувати. Перше, колір, який він надає, може виглядати жовтуватим, особливо якщо наносити продукт нерівномірно. Це може залишати плями, які потрібно уважно розтушовувати. Також, результат може не з'явитися з першого разу, і доведеться трохи почекати, перш ніж ви побачите бажаний ефект🕒

Ще один момент - якщо у вас трохи засмагла шкіра вже є, ймовірно, що цей продукт не допоможе досягти вам значимого ефекту. Для таких випадків підійде молочко medium to dark, щоб отримати помітніший результат👙

Щодо запаху, багато відгуків зазначають, що він не дуже приємний. Особисто мені він не здається неприємним, але смаки можуть відрізнятися💖

Загалом, молочко для тіла Dove з ефектом автозасмаги - це гарний вибір для тих, хто шукає натуральний і поступовий засмагувальний ефект. Я задоволена результатом і раджу його спробувати тим, хто поділяє мої потреби і очікування щодо догляду за шкірою🌷

xoxo💋