Дарина🦉

Сонцезахисний спрей "Захист та зволоження" SPF 30

Сонцезахисний спрей "Захист та зволоження" SPF 30
Сонцезахисний спрей "Захист та зволоження" SPF 30

В моєму арсеналі, засобів з SPF для тіла, частіше можно побачити саме "50". Бо маю дуже білу шкіру, і сонечка, я боюся все життя. "30" я користуюсь навіть якщо, виходжу до магазину, на 20 хвилин, бо сонце до мене прилипає за лічені хвилини.

🌞Тож сьогодні про - Сонцезахисний спрей "Захист та зволоження" SPF 30 від NIVEA

Особливості NIVEA SUN:
- миттєвий захист від UVA та UVB променів.
- глибоке зволоження шкіри на 48 годин.
- водостійка формула.
- легке нанесення, швидко поглинається.
- протестовано під дерматологічним контролем.

Склад:

Aqua, Alcohol Denat., Isopropyl Palmitate, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dibutyl Adipate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Ethylhexyl Triazone, Glyceryl Stearate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Copernicia Cerifera Cera, Cetyl Palmitate, Sodium Stearoyl Glutamate, Microcrystalline Cellulose, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Anise Alcohol, Parfum

🌞З головного:

  • Isopropyl Palmitate (Ізопропілпальмітат): Пом'якшувальна речовина, допомагає зробити шкіру м'якою та гладкою.
  • Glycerin (Гліцерин): Зволожувач, притягує воду до шкіри, зволожує та пом'якшує.
  • Ethylhexyl Salicylate (Етилгексилсаліцилат): Сонцезахисний фільтр, захищає шкіру від УФ-променів.
  • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (Біс-етилгексилоксіфенол метоксіфеніл триазин): Сонцезахисний фільтр, поглинає УФ-промені.
  • Butyl Methoxydibenzoylmethane (Бутилметокси дибензоїлметан): UVA-фільтр, захищає шкіру від довгохвильового ультрафіолетового випромінювання.
  • Ethylhexyl Triazone (Етилгексилтріазон): Сонцезахисний фільтр, захищає шкіру від УФ-променів.
  • Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid (Фенілбензімідазолсульфонова кислота): Сонцезахисний фільтр, захищає шкіру від УФ-променів.
  • Tocopheryl Acetate (Токоферилацетат): Антиоксидант (вітамін Е), захищає шкіру від вільних радикалів.
  • Hydrogenated Rapeseed Oil (Гідрогенізована ріпакова олія): Пом'якшувальна та зволожувальна речовина.

🌞Пакування - це виявився самий зручний формат для мене. Формат спрею - щільний пластиковий флакон, міцна кришечка, розпилювач гарно працює з першого разу. Флакон дуже зручно тримати, навіть у вологих руках, він має по боках спеціальні "хвилі". Плюс до всього екологічне пакування! На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 200 мл.

Сонцезахисний спрей "Захист та зволоження" SPF 30
Сонцезахисний спрей "Захист та зволоження" SPF 30
Сонцезахисний спрей "Захист та зволоження" SPF 30

🌞Текстура - доволі рідка, як молочко. Білого кольору, коли розподіляєшь по тілу, одразу стає прозорою.

🌞Аромат - знову бренд мене покорив ароматом, і я хочу такий парфум, нещодавно я розказувала про освіжальний лосьон ( допис тут - https://club.makeup.com.ua/post/42687/ ), там, я також закохалась саме в аромат.

Але тут аромат саме моря, в одночас свіжий та солодкуватий аромат, в якому я відчуваю солодки ноти анісу. Дуже приємний аромат, який залишається на шкірі години дві.

Хто знає, що ще у бренда з таким ароматом, будь ласка напишить!?

🌞В цьому засобі прекрасне все:

  1. Він вбирається в нуль, протягом хвилин 15, не залишаючи ніяких після себе слідів
  2. Не фарбує шкіру та одяг, бо колір в нього білий
  3. Аромат - ну тут все вже зрозуміло
  4. Самий зручний формат, особливо для відпочинку
  5. Завдяки своїй текстурі він економічно витрачается
  6. Мешкаючи у приватному будинку, я дуже багато часу проводжу на вулиці, і не завжди вчасно поновлюю спф, але, я не згоріла жодного разу. Використовую його тільки для тіла, для обличчя в мене інші засоби
  7. Гарно зволожує та пом'якшує шкіру
  8. Водостійка формула

Тож тут 10/10! В цей раз, влітку, я не варений рак, і навіть не рожевий помідор!😂

Дякую за увагу!🦉