krutoguuz

ПОРОЖНІ БАНОЧКИ ЧЕРВНЯ | частина 1

ПОРОЖНІ БАНОЧКИ ЧЕРВНЯ | частина 1

Цього місяця назбиралося чимало всього, тому вирішила поділити на 2 частини. 1 частина догляд за тілом та 2 за обличчям.

Закінчилися в мене аж 2 цього місяця:

  • Крем-гель для душу від Isana Cashmere Vanilla

Я не люблю ванільну ваніль, але цей сподобався. Після на шкірі відчувався аромат шоколаду, але він був не дуже стійким. Впринципі, що можна очікувати від бюджетного гель. Очищував, не сушив шкіру і на цьому дякую.

  • Гель для душу "Білий персик і нектарин"

Придбала його, бо захотілося відчути той аромат, який був у дитинстві в рекламі. Запах приємний, добре піниться, трішки довше аромат тримається на шкірі, якщо порівнювати з попереднім.

Чим замінила?

  • Tink гель для душу "Манго-молочні протеїни"

Тут аромат манго, обожнюю його. Велткий об'єм аж пів літри, що вважаю чудовою покупкою за таку ціну. Згодом поділюся детальнішим відгуком.

Що закінчилося?

  • Парфумований лосьйон для тіла Mermade Night In Paris

Мініатюрка якої вистачило досить надого, тут аромат тримається пів дня на шкірі і трішки навіть іноді на одязі. Дуже достойний продукт від MERMADE ! В мене була міні версія, яку зручно брати, як у подорож так і для знайомства з ароматом.

Чим замінила?

  • Крем-суфле для тіла "Манго-Молочні протеїни" від Tink

Манго я дуже люблю, якщо ви щем не зрозуміли) Вже писала про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/39265/ . Тому зараз коротко, ніжна текстура, шкивдко поглинається, прекрасно пахне і є великий вибір ароматів.

  • Батер для тіла з ароматом франжипанії від українського бренду By Sadovskiy

Достатньо щільний та жирний доглядовий засіб для глибокого живлення та відновлення шкіри. На 100% складається з олій, взбитих до повітряної текстури (ши, манго, какао, мигдалю, авокадо та ін.) Користуюся ним десь раз на тиждень влітку в холоднішу пору планую частіше. Шкіра дуже м'якенька після та неймовірно ароматна.

Що закінчилося?

  • Дезодорант "Галуновий камінь"

Він мені подобався, але в нього давно вийшов термін придатності і я ним продовжувала користуватися. Бо думала ну камінь, що з ним може бути? До того моменту поки він не почав підщіпувати. І я з ним дуже швидко попрощалася.

Чим замінила?

  • Парфумований дезодорант з пробіотиком Wanderlust від Mermade

Я його понюхала в 1 магазині і більше не могла забути його аромат. Він мені снився, але я довго думала чи варто. Бо це найдорожчий мій дезодорант. Але поки що ним дуже задоволена, чудово справляється навіть у таку спеку, як зараз. Писала про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/43280/ .

Що закінчилося?

  • Ніжне молочко для інтимної гігієни, нормалізувальне "Жіночі трави" від Зелена Аптека

Він в мене був перелитий в білу пляшечку і дуже довго не закінчувався. Але більше його повторювати не хочу.

Чим замінила?

  • Гель для інтимної гігієни White Mandarin

Пробничок купувала рік тому перед поїздкою, але так його й не використала до кінця. Тому вирішила зробити це зараз. Непоганий гель, але як я зрозуміла у бренду зараз ребрендинг і вони більше не White Mandarin, а стали Choice.

  • Гель для інтимної гігієни з іонами срібла від Joko Blend

Вирішила його спробувати, бо сподобалася баночка) Гель має дуже приємний аромат, згодом детальніше поділюся враженнями.

Що закінчилося?

  • Я навіть не знаю звідки він взявся, він був дуже не приємним, лишав липкість та з часом почав смеріти бражкою. Тому з ним безжально прощаюся.

Чим замінила?

  • Антисептик-спрей для рук "Citrus Party" від Mermade

В ньому 70% алкоголю, швидко випаровується не липкий і те що треба на літо. І бонусом приємний цитрусовий аромат.

Що хотіли б спробувати?