Alina_Demchenko

Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena

Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena
Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena
Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena
Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena

Вперше, коли я познайомилась з брендом Mr.Scrubber, я полюбила його за ароматні вироби для тіла(Це на секундочку було у 2018 році). І з кожним роком я розуміла що не помилилась в тому, що обирала їх продукцію.

Пройти повз колекцію з ароматом Вербени - я не могла, особливо коли почала передивлятися знову Щоденики Вампірів. Довгий час я навіть не знала, яка за ароматом та сама трава, але тепер - одна з найдивніших для мене нот в парфумерії.

В мене є аромодифузор з цим ароматом, але хочу відмітити - пінка куди ароматніша. Її запах більш солодкий, більш цукровий. М'який трав'янистий лимон, наче зацукрований і тане в роті. Подібний натуральний кондитерський аромат дуже підкупає, особливо з тим що аромат стоїть по всій ванній кімнаті.

Хоча продукт являється пінкою-милом, я його використовую на все тіло. І якщо ви тестували цю формулу, то ви зрозумієте чому так.

Текстура цієї густої пінки - неймовірно. Здавалось би, видавив, розподілив і можна змивати. Але ні. Ця пінка - піниться . При нанесенні на мочалку, мені здається її стає ще більше. Ніжна текстура оговтує шкіру і дбайливо очищує шкіру від забруднень. Доречі гарно відмила шовковицю з ніг ( Дуру з цим не справилось).

Продукт не сушить шкіру, не подразнює. Він не викликає алергії ( принаймні в мене і в мого чоловіка) . Аромат не довго тримається на шкірі, але сам процес прийняття душу дуже приємний, саме через цю цукерочну кислинку.

Саме пакування - неймовірно естетичне. Робота дизайнерів на вищому рівні. Цей прінт - вже вкрав моє серденько. Якість пакування теж гарне. Помпа добре дозує продукт, легко натискається, легко крутиться як тобі заманеться. Є "стопер" що теж вважливо. Продукт не витікає,а наліпка водостійка, тож знаходячись там де потрапляє вода - не розлізиться. Продуктом я дуже задоволена і всім раджу придивитися до цієї серії.

Цей продукт посунув пінку від Mermade в моєму списку ніжних засобів для душу )))

Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena
Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena
Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena
Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena
Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena
Руки так і тягнуться до неї : Mr.Scrubber Home Verbena