krutoguuz

ПОРОЖНІ БАНОЧКИ ЧЕРВНЯ | частина 2

ПОРОЖНІ БАНОЧКИ ЧЕРВНЯ | частина 2

Чому зазвичай скільки всього закінчується в один момент?

Сьогодні розповім про пусті баночки по догляду за обличчям.

Що закінчилося?

  • Гель для глибокого очищення обличчя Oriflame

Я не знаю де взявся цей гель, але він на агресивних ПАВ і я його використовувала для рук, просто як мило) Він мав приємний аромат, якийсь квітковий. Але я 1 раз пробувала ним вмитися пересушує та стягує шкіру.

Чим замінила?

  • Пінка для вмивання всіх типів шкіри Angels Foam від Eco.prof.cosmetics

Я коли купувала думала, що вона прям рожева буде, бо десь я таке прочитала. Але вона білого кольору, але це не вприває на її функціонал. Вона м'якенька, її консистенція ніжна, як харинка, я таку повітряну ще не бачила. На ранок це просто 🔥.

Що закінчилося?

  • БАЛЬЗАМ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ від BYOMA

Він очищував, але чогось нереального від нього не було. Мені не дуже подобалося, як він емульгувався, бо він ніби при контакті з водою вже прям починав змиватися. Тому я брала дуже трошки водички. Його було багато, тара досить глибока та щедро наповнена засобом, але повторювати його рука не тягнеться(

Чим замінила?

  • МІЦЕЛЯРНА ВОДА AV від Eco.prof.cosmetics

Вона мене вже більше місяця і я ніяк не напишу про неї окремий пост(

Мені вона в цілому подобається, а детальніше обіцяю найближчим часом написати допис.

  • Міцелярна вода для комбінованої та жирної шкіри від Joko Blend

Новинка від бренду, побачила у дівчат і вирішила теж спробувати. Поки користувалася тільки раз, приємні враження склалися. Згодом поділюся детальніше.

Що закінчилося?

  • ЗВОЛОЖУЮЧА СИРОВАТКА від BYOMA

Цієї сироватки мені вистачило на приблизно 3 місяці активного користування, що впринципі я вважаю дуже добре по економічності використання. Сироватка мала приємну гелеіц консистенцію, добре розприділялася та швидко поглиналася. Вона мені сподобалася, я б її з задоволенням ще раз би повторила.

Чим замінила?

  • Заспокійлива сироватка від Balea

Ця сироватка з керамідами, поки тільки починаю знайомство. Консистенція досить густа, вона може на літо замінити крем влітку.

Наступною хочу спробувати Ультра зволожувальна сироватка-бустер для обличчя від Mermade.

Що закінчилося?

  • Інтенсивна сироватка-концентрат проти гіперпігментації шкіри та для запобігання її повторній появі La Roche Posay Mela B3 Serum

Це мій перший засіб від бренду в об'ємі більше ніж пробник. І вона мене дуже приємно вразила. Скоро напишу окремий допис з фото, ви будете в шоці)

Чим замінила?

  • Сироватка з цинком для обличчя від Balea

Це моя вже друга баночка, вже писал атрішки про неї https://club.makeup.com.ua/looks/14219/. Як на мене непоганий бюджетний варніат з вартим уваги складом. Тому й вирішила повторити.

Тут багато всього різного та цікавого і не дуже.

Що закінчилося?

Почнемо з вітамін:

  • Омега-3 риб'ячий жир від California Gold Nutrition

Вже моя не перша моя баночка, періодично їх п'ю. Тут концентрація жирів така, як мені потрібна по рекомендації лікаря.

  • Вітамін C від California Gold Nutrition

Теж по рекомендації лікаря для зміцненя імунітету, але не впевнена, що це подіяло. Бо тільки перестала їх пити прихворіла((((

  • Маска гідрогелева для обличчя від Joko Blend

Писала про неї тут https://club.makeup.com.ua/post/40505/. Всі гідрогелеві маски, що спробувала мені сподобалися.

  • Тканинна маска для обличчя Skin&Lab

Ця маска це просто знахідка, скоро напишу про неї окремий допис. Я не чула ніколи про неї раншіе і вона стала моїм відкриттям!

  • Крем для інтенсивного зволоження Real Barrier

Купила його по рекомендації дівчат тут в клубі, але він мене не прям що вразив. Крем і крем, просто якесь зволоження. Більшість використоав хлопець, бо йому він сподобався.

  • Giorgio Armani My Way

Мала бути класична верія, але вона закінчилася на складі і я обрала серію Nectar/ Він досить приторно солодуватий, не дуже мені сподобався(((

Але ще є 4 пробники.

  • Легкий зволожувальний крем із зеленим комплексом від Kaine

Ну таке) Гель для вмивання від цього бренду мене вразив набагато більше. Добре, що це був просто пробник.

  • Сироватка для обличчя з пептидами Joko Blend

Ця сироватка сподобалася, приємна консистенція і шкіра після приємна. Взяла б повнорозмір.

  • Живильний крем-гель для обличчя Thank You Farmer Rice Pure Gel and Cream

Тут склалася смфшна ситуація, бо я спочатку думала, що то два однакових пробники. І використала спочатку лівий, а з часом добралася до лівого і не зрозуміла, що за дивина. Бо він на вигляд, як гель для вмивання, але не піниться. А як крем на шкірі не приємний. І тільки з часом додумалася почитати, що їх треба змішувати разом. Ну сам крем непоганий був, але як в поєданні з гелем я вже не дізнаюся 😂

  • Ottie Sunflower Minimal Cleansing Oil

Зовсім новий для мене бренд, але приємне відкриття. В них максимально простий та короткий склад. Олійка чудово емульгувался та видаляла макіяж.

  • Крем для обличчя з колагеном Bliv:U

Цікавий засіб, але все ж таки я думаю більше для шкіри 25+. Бо на моїй шкірі ще не дуже помітна дщія колагену.

  • Крем для глибокого зволоження шкіри Isntree

Раніше користувалася сонцезахистом від цього бренду і він мене набагато більше вразив ніж цей крем. Щільненький, зволожує і все. На кислотах або лікуванні непоганий варіант.

  • HydraGel – Делікатний гель для вмивання від Kosia

Він мене дуже приємно вразив, такий м'якесенький та має приємний аромат кокосу. Чудово пінився, а шкіра після була мега приємна на дотик. Поки мій фаворит серед укр брендів.

  • Крем проти гіперпігментації шкіри та для запобігання її повторній появі, SPF30 La Roche Posay

Поки 1 з найкращих аптечних СПФ, жирнить, але +- комфортний.

  • Сонцезахисний невагомий флюїд проти ознак фотостаріння шкіри обличчя з універсальним тонувальним пігментом, SPF 50+ Vichy Capital Soleil UV-Age Daily

Мав жовтуватий відтінок, але я на обличчя автозасмагу не наношу. Тому в поєднанні з тілом з автозасмагою було нормально. Але також, як попередній жирний блиск був, але терпимий скажемо так.

Що з моїх викидушок або замін хотіли б спробувати?