Ta_nyaaaaaaa

Тобі і твоєму волоссю потрібен ЦЕЙ антистрес

Тобі і твоєму волоссю потрібен ЦЕЙ антистрес
Тобі і твоєму волоссю потрібен ЦЕЙ антистрес
Тобі і твоєму волоссю потрібен ЦЕЙ антистрес

Ця маска абсолютний скарб за свої гроші 🔥 Ідеальна як для шкіри голови, так і для довжини. Ефект вау з першого в користання: волосся м‘яке, живе, наповнене зсередини, неймовірно сяюче. Вона стала однією з найулюбленіших 🥰 Тисни "дізнатися більше", розповім про цю маску і покажу резултато!

Маска представлена у форматі звичної баночки, оформлена у зелених тонах, що так і натякає на «анти-стрес», заспокоєння і певний детокс.

Її об‘єм 300 мл.

Ціна 150-220 грн. І за такий ефект це дійсно копійки.

Сподіваюся вона скоро з’явиться на Мейкап. Ну крутееезна новинка!

Маска має густу, щільну кремову, але не жирну і не липку текстуру. При цьому відчувається її насиченість. Саме такі зазвичай і обираю для себе, бо лише їм під силу приборкати моє хвилясте пористе волосся.

Аромат дуже приємний: теплі фрукти, солодкі, тягучі, на межі з варенням. На волоссі ще залишається певний час.

Основний діючий компонент, заявлений виробником ще у назві - каолін (вона ж біла глина) - зменшує почервоніння, запалення, регулює виділення себуму, тому особливо корисна після жорстких процедур для волосся й шкіри голови.

Екстракт зеленого чаю - заспокоює шкіру, знімає запалення.

Екстракт апельсину, екстракт розмарину - зволожують, покращують циркуляцію крові чим позитивно впливають на ріст волосся.

Екстракт полину і череди - відповідають за регенерацію клітин, тобто пришвидшує процеси відновлення.

Ця маска із силіконом (аж на 11 місці у складі). Знаю, для когось це важливо. Їх я чергую з масками без силікону.

Призначена для відновлення, пом’якшення, зволоження, оздоровлення. Чудово підійде після хімічних процедур/оброблень волосся

Маску я пробувала у різних способах застосування. Більше подобається використовувати на шкіру голови та на довжину. Наношу щедрим шаром, витримую 15-20 хвилин і змиваю.

Особливо круто маска працює після використання пілінгу і шампуню цього ж бренду. Він пінний і дуже зручний та економний у використанні, уже розповідала тут - https://club.makeup.com.ua/post/43105/

Після пілінгу маска потужно заспокоює і зволожує шкіру голови, не давши їй пересушитися і подразнитися.

Але і після звичайного шампуню маска проявляє себе

І ні, маска ЗОВСІМ НЕ ЖИРНИТЬ КОРЕНІ ВОЛОССЯ. Навпаки, вони стають більш свіжими і розсипчастими.

Стосовно довжини волосся: воно розсипчасте, більш пружне, свіже і об‘ємне, наче додатково очищене.

А ще волосся дуже гарно сяє! Воно переливається навіть при денному освітленні, а як на сонечку 🤩

Не скажу, що ця маска робить диво, але хочу наголосити на тому, що працює вона не лише на візуал, бо волосся відчувається дуже м’яким, щільним і наповненим до самих кінчиків. І такий ефект тримається до наступного миття, тобто результат тривалий. Помітно, що воно здорове і приємне на дотик як після професійних відновлюючих засобів.

На частоту миття використання маски як на корені, так і по довжині НЕ впливає негативно, скоріш навпаки - волосся довше зберігається чистим.

Звісно, її я раджу від щирого серця 💚 Свою використаю із задоволенням і точно ще повторю!