Ірина 🦋

Пілінг скатка зі стовбуровими клітинами

Пілінг скатка зі стовбуровими клітинами

Для очищення шкіри, я вже давно не використовую скраби та пілінги з великими частинками всередині, щоб зайвий раз не травмувати шкіру, тому що у мене є судини куперозу на крилах носа. Зазвичай я віддаю перевагу кислотним пілінгам, вони делікатно очищають верхній шар шкіри. Про один із моїх улюблених засобів із центелою я вже розповідала https://club.makeup.com.ua/post/33846/

Пілінг - скатка - це косметичний засіб , що застосовується для очищення та освіження шкіри. Під час цієї процедури спеціальні засоби , що містять кислоти або натуральні екстракти рослин , наносяться на шкіру , а потім м'яко масажуючи , скочуються з поверхні шкіри разом із забрудненнями , що залишилися в ній . Це допомагає м'яко видаляти ороговілі клітини шкіри , покращувати її текстуру та колір , а також стимулювати оновлення клітин . Результатом правильного та своєчасного використання засобу стане більш сяюча , гладка та доглянута шкіра обличчя.

Cell Renew Bio Micro Peel Soft Gel - це ефективний засіб для очистки шкіри обличчя у формі геля - скатки, досить популярний засіб. Особливість такого очищаючого гелю в тому , що він не містить абразивних мікрочастинок , а значить , не завдає шкірі механічних пошкоджень і не провокує появу ділянок подразнень. Цей пілінг корейського виробництва 🇰🇷 має неймовірно м'яку консистенцію , а його формула розроблена на основі цінних компонентів рослинного походження , щоб разом з глибоким очищенням епідермісу якісно живити його , активізуючи обмінні та регенеративні процеси .

📋 Особливості складу Cell Renew Bio Peel Soft Gel : пілінг збагачений безліччю натуральних рослинних інгредієнтів, кожен з яких відіграє важливу роль у догляді за шкірою. Витяжка гібіскусу стимулює клітини, покращує кровообіг, забезпечує живлення тканин та усуває шкідливі мікроорганізми. Соєва витяжка ефективно очищає пори, допомагає боротися з куперозом та жировими пробками. Екстракт насіння калюсу звужує пори, нормалізує роботу сальних залоз, заспокоює роздратування та стимулює регенерацію клітин. Екстракт чаю зменшує почервоніння, запобігає появі акне, захищає від ультрафіолетового випромінювання та надає шкірі тонусу. Натуральна целюлоза відлущує омертвілі клітини, вирівнює тон шкіри та освітлює пігментні плями, роблячи її свіжою та сяючою. Головний природний компонент у складі цього очищаючого засобу - соєві стовбурові клітини. Їх цінують у косметології завдяки здатності стимулювати регенерацію шкіри та покращувати її загальний стан. Ці клітини містять активні компоненти, які сприяють збільшенню вироблення колагену та еластину в шкірі, що допомагає зменшити морщини, покращити пружність та тонус. Крім того , соєві стовбурові клітини мають антиоксидантні властивості , які допомагають захищати шкіру від вільних радикалів , що сприяє уповільненню процесів старіння та покращенню її текстури та кольору .

Пілінг скатка зі стовбуровими клітинами
Пілінг скатка зі стовбуровими клітинами

На очищену заздалегідь від декоративної косметики обовʼязково суху шкіру❗️нанесіть необхідну кількість засобу. М'якими рухами акуратно масажуйте кілька хвилин 🤲🏼. Змийте засіб водою 💦.

В мене цей пілінг витрачаєттся дуже економно, я наношу не багато, тонкім шаром, щоб потім це все можливо було скачати, а не пів години розтірати по обличчю 😂

Читала у відгуках, що деякі хто вперше користуються такими скатками приймають ці грудочки, що скочуються, за мертву шкіру і думають «нічого собі скільки шкіри у мене знялося», ні, це всього лише целюлоза яка є в складі гелю. Якщо у вас шкіра дуже чутлива, теж занадто не перестарайтеся зі скачуванням, від довгого механічного тертя шкіра може теж трохі почервоніти, але в мене такого не відбувається

Що мені не дуже подобається в цій скатці, що на відміну від крем-скатки Holy Land Cosmetics Lactolan Peeling Cream , цей гель починає скочуватися вже відразу при нанесенні, у мене весь час складається враження, що він не встигає подіяти на шкіру як треба, адже у складі стільки всього корисного 😂

Засіб на якийсь час зменшує пори відразу після використання, так як вони очищаються і стягуються, прибирає верхні забруднення, розчиняє шкірний жир у порах, усуває лущення. Має зволожуючу дію, заспокоює запалену шкіру. Згодом сліди від акне трохи швидше проходять і стають світлішими. Вирівнює тон шкіри, після пілінгу вона гладенька та ніжна 🌸

Вважаю цей засіб відмінно підійде власникам чутливої ​​шкіри, при куперозі або акні, та й усім тим, хто любить дбайливе очищення, шкіра не травмуватиметься зайвий раз

Чи користуєтеся ви скатками або які ваші улюблені пілінги для очищення❓

А ви пробували якісь із них?

🍀Secret Key Lemon Sparkling Peeling Gel

🍀Manyo Galactomy Peeling Gel

🍀Esfolio Collagen Peeling Gel

🍀Esfolio Aloe Vera Peeling Gel

🍀Esfolio Snail Peeling Gel

🍀Beauty Of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel

🍀FarmStay Real Coconut Deep Clear Peeling Gel

🍀FarmStay Escargot Noblesse Intensive Peeling Gel

🍀J:ON Lha Clear&Bright Skin Peeling Gel

🍀Dermaskill Enzymatic Peel

🍀Renew Aqualia Soft Peeling Gel

🍀Mizon Special Care Apple Smoothie Peeling Gel

🍀Mizon Vita Lemon Sparkling Peeling Gel

🍀Holy Land Cosmetics Peeling Cream

🍀Be The Skin BHA+ Pore Zero 30 Second Exfoliator