Yuriivna

Блакитне озеро з Mermade

Блакитне озеро з Mermade

Гель для душу MERMADE сподобається як їй так і йому.На мою думку,цей неймовірний аромат є доволі універсальний.
Цей гель зможе підкорити Вас не лише тільки естетичним дизайном,а ще й неймовірно-парфумованим ароматом.
Неважливо чи стане цей гель подарунком Вашому коханому,або залишиться на дівчачій поличці у ванній,Ви точно будете вражені шлейфом аромату.

Блакитне озеро з Mermade

Дизайн гелю дуже яскравий,одразу привертає увагу.Для себе я обрала поки що маленький формат гелю,для першого знайомства.Так, MERMADE має також інші аромати,але я обрала "Boyfriend"

Гель гарно піниться,щоб утворилася піна,треба небагато засобу.Також є кришечка фліп-топ,яка міцно закривається.
Сама текстура не занадто густа,тягуча.При збовтуванні пляшечки,утворюється бульбашки всередині,а взагалі кожний аромат гелю має свій колір,але всі вони дуже яскраві та насичені.Колір гелю-яскраво-блакитний,є прозорість.

Аромат нагадує парфуми,які мають чоловічі нотки,але натяку на різкість та брутальність немає.Мені аромат сподобався,тому на мою думку,аромат є універсальним.Є в ньому м'яка солодкість та соковитість від дині.Свіжість та кислинка від ананасу,також відчувається в ароматі легка прохолода дощу,роси, та м'яти.Для літніх та весняних днів те,що треба.