Чистикова Дар'я

Гель для інтимної гігієни з іонами срібла

Гель для інтимної гігієни з іонами срібла

Підібрати комфортний засіб для інтимної гігієни зовсім не просто. Іноді це справжній квест.

Тому спішу поділитися з вами черговим скарбом від Joko Blend для найніжніших ділянок. Можливо саме він стане вашим фаворитом ⬇️

Пакування та загальні характеристики

Гель представлений у вигляді прозорої пляшечки. Присутня наліпка навколо неї, але не по всьому периметру, тож можна з легкістю контролювати залишок продукту. Об'єм складає 200 мл. Дозатор помпа, зручний, є можливість блокування від натискання. Працює справно та легко, навіть мокрими руками у душі прикладати багато зусиль не потрібно.

Консистенція гелева, не дуже рідка та однорідна. Прозора та має легеньку, ледве помітну троянову віддушку.

Основні складники гелю:

🌹 Sodium Coco-Sulfate: Аніонний ПАР для очищення шкіри.

🌹 Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide (and) Coco-Betaine: Комбінація м'якого очищувача і амфотерного ПАР, що забезпечує м'яке очищення і зберігає природний баланс шкіри.

🌹 Cocamidopropyl Betaine: Ще один амфотерний ПАР, який зменшує подразнення і підтримує м'якість шкіри.

🌹 Coco-Glucoside (and) Glyceryl Oleate: Комбінація м'якого очищувача і зволожувача для дбайливого очищення і збереження вологи в шкірі.

🌹 Almond Oil Glycereth-8 Esters: Естери гліцерету мигдалевої олії, які зволожують і пом'якшують шкіру.

🌹 Silver Citrate: Цитрат срібла, заспокоює та має антибактеріальні властивості.

🌹 Ethylhexylglycerin: Зволожувач і консервант, який допомагає зберегти продукт стабільним.

🌹 Phenoxyethanol: Консервант, що запобігає росту бактерій у продукті.

Враження від використання

Головна перевага цього гелю: він не містить SLES, SLS, парабенів, барвників та інших алергенів☝️ Що дуже важливо для такої делікатної зони.

У використанні він дуже приємний, піноутворення зовсім мінімальне. Гель делікатно та дбайливо очищає шкіру, без зайвої жорсткості, при тому шкіра зволожена та не пересушена. Також він швидко та легко змивається під проточною водою. 

За час використання у мене не виникло жодних неприємних відчуттів, шкіра реагує гарно, після гелю присутнє тривале відчуття свіжості, чистоти та комфорту.

Я неодмінно сробуюю й інші види гелів у бренду. А цей, з іонами срібла, однозначно можу рекомендувати ❤️

Дівчата, а ви вже знайомі з цим гелем?