Mary Ost

JOKO BLEND | Балансувальна сироватка для комбінованої та жирної шкіри

JOKO BLEND | Балансувальна сироватка для комбінованої та жирної шкіри

Всім привіт🫶

Зараз, у літню спеку, доволі актуальними є балансувальні засоби для обличчя. Адже хочеться саме легких, не обтяжуючих продуктів які б регулювали жирність шкіри та покращували її стан і зовнішній вигляд.

Нещодавно я познайомилась з новою лінійкою доглядової косметики від Joko Blend - Skin Detox і хочу поділитись своїм досвідом використання)

Сьогодні розкажу про балансувальну сироватку для комбінованої та жирної шкіри.

JOKO BLEND | Балансувальна сироватка для комбінованої та жирної шкіри
JOKO BLEND | Балансувальна сироватка для комбінованої та жирної шкіри

Обʼєм: 30 мл

Бренд: Joko Blend

Призначення: освітлення, звуження пор, матування, пом'якшення, проти пігментних плям, себорегуляція

Класифікація: натуральна косметика

Вік: 16+

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Propylene Glycol, Bakuchiol, Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, Maltodextrin, Bixa Orellana (Annatto) Seed Extract, Allantoin, Panthenol, Parfum (Fragrance), Lactic Acid, BHT, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Мене неймовірно тішить така кількість корисних активних компонентів які дбайливо доглядають за шкірою: бакучіол, екстракт зеленого чаю, ніацинамід, вітамін Е, екстракт аннатто, алантоїн та пантенол.

Баночка з сироваткою знаходиться в картонній коробочці фісташкового кольору, вид та оформлення якої говорить нам про натуральність засобу всередині.

Пакування максимально інформативне - є усі подробиці про засіб.

Баночка виконана з матового прозорого скла, на ній є етикетка також милого фісташкового кольору з описом продукту.

Кришечка у вигляді піпетки.

Завдяки такому дозатору засіб дуже зручно наносити на шкіру і не переборщити.

Сироватка білого кольору однорідної консистенції, нагадує не густий крем, але текстура ще більш легка і невагома.

Запах дуже приємний, свіжий, обожнюю такі ненавʼязливі аромати.

Сироватку слід наносити масажними рухами на чисту та суху шкіру, доречі з нею дійсно зручно робити масаж обличчя.

Шкіра у мене не дуже проблемна, однак схильна до почервоніння. У холодну пору комбі, а от влітку скоріш жирна. Тому нова лінійка від Joko Blend то є знахідка для мене))

Отже, повернусь до сироватки. Я її в основному використовую у комплексі, однак буває під час ранкової рутини коли дуже поспішаю, можу нанести її і соло, не закриваючи кремом.

Наноситься засіб легко і приємно, не липне, перш ніж повністю вбереться я встигаю зробити міні-масаж обличчя. Після себе сироватка не залишає ніяких неприємних відчуттів.

Шкіра після використання зволожена та насичена, помітила більш рівний тон та ніякого почервоніння. Обличчя не блищить, виглядає доглянуто.

Сироватка однозначно діє.