Аніта

LAMEL Make Up Long Lasting Gel LinerСтійкий гелевий олівець для губ

LAMEL Make Up Long Lasting Gel LinerСтійкий гелевий олівець для губ

Дівчата всім привіт, сьогодні поговоримо про наші улюблені олівці LAMEL.
Я раніше писала допис про кольори 404 та 405. Сьогодні отримала посилку з довгоочікуваним кольором 408. Його дуже багато блогерів рекомендували в тік тоці.
Перше враження - колір надзвичайно красивий, називається рожева слива. На руці виглядає дуже насичиним, трішки помаранчевим, що одразу мене засмутило.
У дівчат він виглядав нюдовим, трішки навіть темнішим, тепер я добре зрозуміла, що камера не передає той колір який є насправді. Це було моє велике розчарування, на губах на жаль колір виглядає помаранчевим. В мене світлий тон шкіри і з цим олівцем це виглядає жахливо. Спробувала нанесла більш темний тон на обличчя олівець виглядав трішки краще, але все ж таким помаранчевим. Я очікувала що він буде більш насиченим і більш яскравим, бо в назві слива, ще й рожева. Но не рожевого не сливового я не бачу. Не розумію чому на губах такий блідий.
Мій висновок такий що мені цей колір не підходить, можливо комусь подобається самі такі відтінки і цей олівець буде найкращим вибором. Відмічу що у всіх олівців відмінна стійкість, його навіть дуже важко стерти з руки. Мій фаворит залишаються 404 та 405.

Дівчата, а який номер олівця подобається саме вам і чи пробували ви саме 408 колір?


LAMEL Make Up Long Lasting Gel LinerСтійкий гелевий олівець для губ
LAMEL Make Up Long Lasting Gel LinerСтійкий гелевий олівець для губ