Yana__matviets

Бальзами MyIdi

Бальзами MyIdi

Я дуже люблю бальзами для губ 💋
А ще я дуже захотіла собі бальзамчик с захистом спф
І ось мені трапились такі цікаві засоби
Контуруючий флюїд-філлер з ефектом збільшення об'єму губ з SPF 15
Інтенсивний загоювальний бальзам для губ із 7 маслами та церамідами

Пакування: обидва бальзами запаковані в гарні зелені коробочки та мали захистні наліпки (лайк). На коробках вказана вся необхідна інформація
Об'єм: 15ml
Аплікатор: Обидва бальзама мають шикарний, металевий аплікатор (саме коли його побачила дуже зацікавилась) він холодненький і приємно ковзає по губам

Бальзами MyIdi

Контуруючий флюїд-філлер з ефектом збільшення об'єму губ з SPF 15 ☀️
Призначення: від зморшок, для об'єму, живлення, захист від сонця, зволоження, ущільнення
В складі має натуральні олії та екстракти, а саме м'яти, апельсину, обліпихи
Також містить унікальну запатентовану технологію Filling Spheres, яка отримана шляхом зшивання молекул гіалуронової кислоти завдяки чому дозволяє отримати миттєвий ефект як від інвазивних процедур.
Колір: має насичений персиковий колір з блискітками, але при нанесенні виглядає майже прозорим. Дуже глянцевий.
Текстура: густа, але при нанесенні тане. Після нанесення мінімально дає холодок
Аромат: солодкий (і на смак так само) мені пахне апельсиновими карамельками
Для мене це було цікаве знайомство, бо це мій перший засіб з спф

Інтенсивний загоювальний бальзам для губ із 7 маслами та церамідами 🌿
Призначення: відновлення, живлення, зволоження
Склад: ось тут склад дуже богатий!
Містить олію ши, олію мигдалю, мед, олію насіння конопель, вітамін Е, сквалан, бджолиний віск, олію грейпфрута, олію
насіння шипшини, екстракт квітів календули,
олію насіння соняшника, екстракт прополісу, пантенол, цераміди
Колір: майже прозорий з розовинкою та блискітками. На губах вилядає майже ідентично з філером. Але саме цей мені подобається більше
Текстура: в нього більш рідка ніж у філера. Доречі обидва я зберігаю у холодильнику
Аромат: солоденький і не гучний
Скажу відверто, саме цей бальзам мені сподобався більше. Крім того, що він гарно виглядає на губах він дуже круто працює від тріщинок та потужно зволожує

Мені було дуже цікаво порівняти бальзами від MyIdi.

Обидва бальзами класно працюють, після використання я відчуваю гарне зволоження, відчуття сухості жоден не викликав!

Тому це дуже класний варіант день/ніч
А ще я маю декілька цікавинок від бренду, про які згодом розповім