Beautiful land💞

Парфумований гель для душу (міні)

Парфумований гель для душу (міні)

....нарешті мої рученята дісталися до гелю від Mermade і я не розумію, чому я цього не зробила раніше....

Гель для душу представлений у прозорій пластиковій пляшечці об'ємом 50 мл.

Завдяки прозорості упаковки, можна побачити сам гель, який нагадує мені майський текучий мед з приємним золотистим відблиском на сонці.

Кришка пляшечки виконана в пастельному рожевому кольорі з матовою текстурою.

Кришка має механізм відкривання, який дозволяє легко дозувати гель.

Такий дизайн підкреслює святковість продукту, його розкішність та привабливість, роблячи його чудовим вибором для подарунка або для особистого використання на особливі випадки.

Гель має легку, рідку текстуру схожу на звичайний гель, золотистого кольору.

Добре піниться і має дуже приємний аромат. Однак я б не сказала, що він підійде всім - для когось він може бути занадто важким, а для когось таким "рідненьким".

Мені здався схожим на шампанське, але з дуже виразним ароматом.

Ось піраміда аромату:

Початкова нота: Груша, Рожевий перець
Нота серця: Гіркий мигдаль, Жасмин, Кава
Кінцева нота: Ваніль, Кашемірове дерево

Щодо ефекту.

Мені подобається, як він чудово зволожує та очищує шкіру, залишаючи приємний аромат. На тілі він залишається легким і приємним шлейфом, і це триває достатньо довго - приблизно годину точно.

Він чудово пом'якшує шкіру, роблячи її гладенькою та шовковистою на дотик. Іноді після миття мені не потрібно навіть використовувати зволожуючі креми, оскільки гель прекрасно справляється з цим.

Тепер я зрозуміла, що без гелів Mermade нудно приймати душ, оскільки їхній аромат залишається як на мені, так і в ванній кімнаті, що робить процес прийняття душу більш цікавим і приємним.

Отже, чи куплю ще собі такий гель?

Звичайно що так, і не лише такий, оскільки у Mermade є багато інших приємних і чудових ароматних гелів.

Дякую красуні що читаєте🌸