Ta_nyaaaaaaa

Експрес-еліксир для сяючого волосся

Експрес-еліксир для сяючого волосся
Експрес-еліксир для сяючого волосся
Експрес-еліксир для сяючого волосся

Зазвичай від таких засобів ми очікуємо результат як після домашнього ламінування. Сьогодні я покажу на що здатна ця чудо-водичка на ПОРИСТОМУ тонкому натуральному (нефарбовпному) волоссі.

Пляшечка із засобом виготовлена з прозорого пластику.

Її об‘єм 200 мл.

Весь об‘єм на пляшечці має поділки по 20 мл, рівно стільки потрібно на одну процедуру.

Тож однієї такої пляшечки виставить аж на 10 застосувань і ціна однієї менше 20 грн 🔥

Експрес-еліксир для сяючого волосся
Експрес-еліксир для сяючого волосся
Експрес-еліксир для сяючого волосся
Експрес-еліксир для сяючого волосся
Експрес-еліксир для сяючого волосся

Не можу пройти повз і не похвалити зручний дозатор у формі довгого носика, який надійно закривається кришечкою.

Завдяки ньому засіб дозується дуже помірно і регульовано, переборщити буде складно.

Зручно і орієнтуватися на поділки, бо не треба нічого додатково вимірювати.

Консистенція звичайна водичкова. У пляшечці помітний блакитний колір, а в руці чи на волоссі ні, тому здається прозорим.

Аромат, як і в інших засобів бренду казкових - солодкий, наче мультифруктовий сік. Однак, крім цього, дзеркальна вода має ще незначну спиртову віддушку.

💧 Гідролізований кератин - відновлює здорову структуру волосся, ефективно впливає на створення легкої плівки на поверхні кожної волосинки

💧 Гідролізований шовк - природний антиоксидант, він захищає волосся від шкідливого впливу зовні, утримує вологу всередині

💧 Chitosan PCA - надає захисну та зволожуючу дію, блиск і сяйво

Також на початку складу є денатурований спирт, який збільшує проникність для інших доглядових компонентів.

Міристиловий спирт - зволожуючий засіб, регулятор в‘язкості, ПАР, загущувач.

Наношу на вимите підсунене рушником волосся рекомендовану порцію - 20 мл. Прочесую, масажую і тут же змиваю. У мене це займає 1-2 хв, хоч виробник і пише тримати 10 секунд.

Дзеркальна вода надала моєму волосся гарного блиску, воно сяє і переливається яке на сонці, так і при штучному освітленні.

На дотик воно м‘яке, але не таке, як після кондиціонеру.

Волосся гладке, але не ефект «волосина до волосини», залишилась незначна пухнастість.

Тобто засіб не приборкав пухнасте волосся, що схильне до кучерів, він лагідно пом‘якшив його і надав гарного блиску.

Також чудова еластичність волосини і зберігся аромат ще на декілька годин.

Загалом ефект непоганий, мені дуже подобається це сяйво, але трішки нее вистачає гладкості, тому надалі спробую «закривати» цю чудо-водичку кондиціонуючим бальзамом цього ж бренду.

Виробник радить використовувати дзеркальну воду 1–2 рази на тиждень, але подібні засоби використовую трохи рідше, щоб не пересушити волосину, тому буду використовувати близько 2 разів на місяць. З цим продуктом я не боюся пересушування, бо волосся все ж залишається м’яким і приємним на дотик ☺️

А на прямому волоссі це точно працюватиме ще краще))

Ще у цього бренду є "дзеркальна вода" зміцнення та об'єм, її також було б цікаво спробувати і порівняти результат. Раджу і вам звернути на неї увагу. Теж прикріпляю нижче.

А ви любите подібні експрес-засоби для волосся? Які з них улюблені? 😊