Тетянка 🤩

Ідеальний догляд для обличчя

Ідеальний догляд для обличчя

Ось попередній допис на цю тему - https://club.makeup.com.ua/post/27048/ 😉 спойлер, від тоді з догляду залишився тільки SPF і Дерива)

Я також хочу почати з продуктів, які б хотіла ще спробувати:

  • Гідрофільні олійки Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil й Manyo Pure Cleansing Oil
  • Міст Manyo Factory Lactobacillus Bifida Mist
  • SPF Round Lab Birch Juice Moisturizing Sunscreen

Буду рада відгукам про ці засоби 😊

Зараз мій ранок у 70% починається з вмивання з засобом 🙃 Постійно використовую гель для вмивання Needly, це любов 😍

В якості тонеру користуюся класним містом Manyo, хоч я хотіла придбати інший від цього ж бренду та залишилася дуже задоволеною цим!

Наступний крок має 2 варіанти:

  • Якщо сонячна погода, то наношу улюблений SPF Needly. Якщо УФ-індекс нульовий або ж я в день вдома то наношу тільки крем By Wishtrend, який ідеально підходить на теплу погоду ☀️
  • Якщо відчуваю що шкіра суха і мені потрібно на вулицю - використовую крем і SPF.

Якщо є макіяж або SPF вечірня рутина розпочинається з гідрофільної олії, яка стала для мене відкриттям року 🤩 почала обожнювати вечірню рутину після покупки гідрофілки.

Далі (або ж першим кроком)) йде той самий гель для вмивання Needly.

Після вмивання гарно витираю обличчя паперовими серветками та чекаю, щоб обличчя було повністю сухе. А все тому можна отримати пошкодження від Дериви, якщо нанести на вологу шкіру 😬 Я користуюся Деривою 4-5 разів на тиждень.

Я не закриваю адапален то і тонер і крем використовую рідко, коли в мене вихідний від Дериви)

Дякую що читаєте 🫶🏻