Наталія

Lancaster Skin Essentials Softening Perfect Toner

Lancaster Skin Essentials Softening Perfect Toner

Вітаю! Очищення наше все і без тоніка\тонера уявити нашу доглядову рутину важко. Мій помічник в догляді вже багато місяців Lancaster Skin Essentials Softening Perfect Toner.

"Тонік — рідкий, а тонер — гелеподібно-маслянистий. Очищення і нормалізація рН - основні функції тоніка, тоді як дія тонера насамперед спрямована на активне зволоження і запобігання зневодненню шкіри. У складі тоніка часто присутній спирт, у тонера - за рідкісним винятком і в окремих спеціалізованих продуктах."

Ось що каже інтернет про різницю в тоніках і тонерах. Але є одне "але". Ця штука від Lancaster не гелеподібна і не масляниста. Майже без запаху. Все як у звичайному тоніку, але з шикарним зволожуючим еффектом. Тонер збагачений натуральними рослинними екстрактами, а саме ексктрактом фіалки триколірної, яка вирівнює колір обличчя і робить його сяйним. Але найголовніше для мене це ніацинамід. Він пригнічує синтез меланіну, запобігає появі пігментних плям. Для мене цей тонер хороша робоча конячка, яка справляється зі зволодженням та додатковим очищенням після зняття макіяжу та вмивання.

Сам тонер знаходиться в самій простій пластиковій пляшці з натяком на мінімалізм. Виробник каже, що пляшка на 30% виготовлена із переробленого пластику. І хочеться йому вірити....

Чи повторю покупку? Швидше за все так. Тонером і його дією задоволена.

Lancaster Skin Essentials Softening Perfect Toner
Lancaster Skin Essentials Softening Perfect Toner
Lancaster Skin Essentials Softening Perfect Toner