Hrystja_

Як добре, коли є пробники…

Як добре, коли є пробники…

Я вже колись мала білу серію Alfaparf.

Детальніше про неї тут https://club.makeup.com.ua/post/25065/

І ця лінійка мені не сподобалась взагалі. Я вже бачила це після одного разу миття волосся.

Потім знову отримала такі пробники, тільки вже зелені. Вони в мене лежали десь місяці три, я весь час відклалала процес.

Але, як виявилось, дарма. Якщо від попередньої я була розчарована, то ця створила максимально зворотній ефект.

Ця серія для пошкодженого і неслухняного волосся.

Має дуже класний запах. Чоловічих парфумів, але мені він зайшов. Цей запах не зникає впродовж доби, тож цього разу я ним насолоджувалась.

Наскільки в мене після цих пробників було класне, гладеньке і блискуче волосся...я реально була в захваті. Більше того, воно набуло значно концентрованішого відтінку, ніби я недавно пофарбувалась.

І волосся стало більш слухняним. В той день мені навіть не треба було вирівнювача. Зачіска лежала так, як хотіла я.

Проте я усвідомлюю, що такий шампунь не на кожен день. В моєму випадку найідеальніший варіант- раз в тиждень. Це буде якраз прасильний баланс.

Спочатку, до речі, було враження, ніби голова якась жирна, чи волосся не до кінця промите. Але висушила- і всі мої побоювання зникли.

Маска теж дуже класна. Її я розділила на два рази. Волосся розсипається, блистить, ніжне, як шовк.

Проте в парі ці два засоби дійсно створюють дивовижний ефект на моєму волоссі.

Цей дует точно куплю в повномірному обсязі.

Як добре, коли є пробники…