Hanna Domashenko

Syoss | Ідеальне тонування волосся за 20 хвилин

Syoss | Ідеальне тонування волосся за 20 хвилин
Syoss | Ідеальне тонування волосся за 20 хвилин
Syoss | Ідеальне тонування волосся за 20 хвилин

Тонувальний бальзам для волосся Syoss відкрив мені двері в охайний вигляд, коли не встигаєш ніяк до перукаря, а виглядати хочеться гарно вже сьогодні!

Я ніколи не фарбувалася сама, а тонувальні бальзами, що виглядають фарбою - мене лякали! Страшно зіпсувати свій вигляд, адже колористика - доволі цікава штука!

Syoss | Ідеальне тонування волосся за 20 хвилин
Syoss | Ідеальне тонування волосся за 20 хвилин
Syoss | Ідеальне тонування волосся за 20 хвилин

Мої висвітлені кінчики волосся після фарбування добряче вигоріли на сонці... В цілому, волосся мало вже вигляд такої собі дивної соломи, що має різні відтінки... Виглядає це доволі неохайно. А до перукаря я ніяк не дійду... Тому я вирішила, що час спробувати тонуючі бальзами. Вирішила випробувати на собі від Syoss.

Я обрала колір холодний брюнет. В упаковці туба з бальзамом, детальна інструкція та рукавички.

Бальзам на своєму волоссі я витримала 20 хв, щоб досягти більш контрасного результату. Для підтримки ж кольору - було би достатньо 5-10 хв. Після змивання бальзаму я отримала гарний, рівномірний відтінок холодного брюнету.

Річ однозначна варта уваги! Виглядати з охайним волоссям тепер значно легше разом зі Syoss.