Viktoria_Ilnytska

Очищення з міцелярною водою від Joko Blend | крок 1

Очищення з міцелярною водою від Joko Blend | крок 1
Очищення з міцелярною водою від Joko Blend | крок 1

Привіт бʼюті родино🫶🏻 Нещодавно отримала у користування комплекс догляду для комбі/жирного типу шкіри й наразі застосовую його на щоденній основі: зранку та ввечері. Додатково зазначу - моя шкіра плюс до того є чутливою🫧

Отже сьогодні на розгляді у нас перший етап лінійки, це міцелярна вода для комбінованої та жирної шкіри обличчя SKIN DETOX 🌿

Перш за все хочу відмітити дизайн: він стильний та дуже літній. З першого погляду засоби естетичні від коробочки до баночки.

Обʼєм: 200мл

Пляшечка розроблена з пластику зеленуватого кольору, а сам засіб - прозорий.

Очищення з міцелярною водою від Joko Blend | крок 1
Очищення з міцелярною водою від Joko Blend | крок 1

З легкістю відкривається кришечка, нічого не переливається, зручно засіб потрапляє на спонж для подальшого застосування.

Міцелярна вода ретельно очищує шкіру від бруду та макіяжу, починаючи від обличчя, закінчуючи зоною шиї та декольте🙌🏼

По відчуттям, обличчя одразу стає свіжим, чистим та зволоженим водночас💦

Відсутня липкість або ж мильність, такого ви тут не знайдете і це чудово💚

Без зайвого тертя якісно змиває макіяж та забруднення, але мені трохи пекли очі на початку використання.

Аромат невагомий травʼяний, приємний, нерізкий

Активні компоненти:

🌿Екстракт ламінарії — стимулює обмін речовин в шкірі, тонізує, підвищує пружність та еластичність шкіри.

🌿Алантоїн — пом'якшує, зволожує та заспокоює шкіру, стимулює регенерацію тканин.

🌿Пантенол — запобігає втраті вологи, заспокоює шкіру.

Спокійно можна використовувати 6 місяців з моменту відкриття, як на мене цього більш ніж достатньо.

Склад:

Aqua (Water), PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Sorbitol, Pentylene Glycol, Glycerin, Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Panthenol, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Triethanolamine, Sodium Benzoate, CI 42090, CI 19140, Hexyl Cinnamal

Усі складові цілком безпечні, єдиний компонент по якому є застереження це триетаноламін. У більшості випадків продукти, що містять триетаноламін, не призначені для тривалого контакту зі шкірою та повинні щодня змиватися. Незважаючи на його багаторазове використання, триетаноламін помірно небезпечний для шкіри, може викликати стійке роздратування якщо перевищує дозволені норми. Триетаноламін безпечний для шкіри та не має побічних ефектів, якщо продукт зберігає його концентрацію від 1% до 3%. Маю надію що його зовсім мало у складі, так як він займає останні місця🙌🏼 Ну а так, я не помітила за майже два тижні користування якихось подразнень☺️

Тому цей пунктик - good to know🙌🏼

Загалом, міцелярна водичка лінійки skin detox від joko blend, мені підійшла, жодних агресивних реакцій на шкірі не помітила з урахуванням того що в мене вона чутлива. Тому від мене вподабайка і рекомендація для власниць не лише жирної чи комбінованої шкіри, а й чутливої💚