Євгенія 👩

Шовковиста гладкість та ніжний аромат)

Шовковиста гладкість та ніжний аромат)
Шовковиста гладкість та ніжний аромат)
Шовковиста гладкість та ніжний аромат)
Шовковиста гладкість та ніжний аромат)

Всім привіт✌️

Я маю мініатюрку скрабу Rituals The Ritual of Sakura, але вона змусила мене закохатися в продукт з першого використання🌸.

Розповідаю більш детально👇

Скраб представлений у мініатюрній тубі із м'якого пластику.

Кришка відкручується, тубу закриває міцно, не прокручується.

Дозатор класичний, що економічно виділяє скраб, не тече і не плюється.

Об'єм: 70 мл, міні-версія. Витрата в міру економічна, мені вистачило туби на 5 повноцінних використань.

Скраб цукровий, містить суміш відлущувальних, пом'якшуючих та поживних інгредієнтів:

  • Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Shell Powder (Пудра скорлупи гіркого мигдалю) - діє як м'який відлущувальний компонент, видаляючи омертвілі клітини шкіри та сприяє оновленню.
  • Sucrose (цукор) - м'який відлущувальний компонент та зволожувач.
  • Ціле море олій - жожоба, олія насіння соняшника, олія рисових висівок, олія насіння японської камелії, олія солодкого мигдалю, сафлорова олія.

Насправді, така кількість олій у складі мене спочатку злякала, бо я ненавиджу олійні скраби, але на диво, він виявився абсолютно невагомим).

  • Текстура кремова, тягуча. Якщо сказати простіше, то це кристалики цукру, які перемішали з оліями. Абразивні частинки дрібні та дуже делікатні, не дряпають шкіру та працюють м'яко.
  • Зовнішній вигляд текстури - це окремий вигляд задоволення. Вона холодного білого кольору з гарним перламутровим переливом та великою кількістю сяючого шиммера. Тут важливо відзначити, що шиммер несе виключно декоративну функцію, він не залишається на шкірі, що для мене плюс).
  • Аромат - доволі насичений, але при цьому ніжний та не приторний. Дуже приємний та неймовірно жіночний. Я в ньому виразно відчуваю аромат вишневого цвіту, кремово-молочні нотки, трохи медово-фруктових нот та помірно солодку ваніль. Аромат стійко відчувається на шкірі протягом 3-4 годин, не викликає жодного дискомфорту, тільки відчуття насолоди).

Я використовую скраб один раз на тиждень.

Він досить м'яко ковзає по шкірі, рівномірно розподіляється, не тече і не обсипається.

Скрабуючі частинки працюють дуже м'яко, не дряпають і не травмують шкіру. Очищення супер-делікатне, навіть хотілося трохи жорсткіше).

Скраб добре змивається, в процесі змивання утворюється легка, кремова пінка.

Незважаючи на велику кількість масел у складі, скраб не залишає олійності, липкості та жирності на шкірі. Абсолютно невагомий та комфортний.

Не викликав жодних алергічних реакцій.

  • Хоч і делікатне, але дуже якісне очищення.
  • Добре зволожує та пом'якшує.
  • Робить шкіру гладенькою та дуже приємною на дотик.
  • Тонізує та трохи підвищує пружність шкіри.
  • Очищення дуже делікатне, не травмує.
  • Не залишає на шкірі липкості, жирності та олійності.
  • Неймовірно приємний, стійкий аромат.

Я отримала цей скраб у подарунковому наборі, про який розповідала тут: https://club.makeup.com.ua/post/42778/ . Тепер хочется повторити його, але вже у повному розмірі, скраб дійсно чудовий за всіма параметрами🌸

Дякую за увагу💕