ksnklb

Симпатична маска з класним ефектом

Симпатична маска з класним ефектом

Шукаєш маску, яка зможе освіжити влітку, та при цьому зробити це лагідно? JD вже придумали таку 😉.
У мене пробник у звичайному та простому пакуванні, є місце, з якого можна його легко відкрити. У мене залито дуже багато маски, тому я з легкістю можу її розділити на кілька разів.
Всередині поміщена маска кольору морської хвилі, вона має трав'яний аромат та дуже густу консистенцію, дуже легко розприділяється.
Тримати потрібно 15-20 хвилин.
Оскільки ця маска глиняна, то потрібно стежити за тим, щоб вона не висохла на обличчі. Під-час витримування, можна відчути дуже легку свіжість на обличчі, тому влітку актуально.
У складі є власне каолін, олія виноградних кісточок, олія персикових кісточок, пантенол, ніацинамід, біотин, екстракт календули.
Маска змилась легко, я цього навіть не очікувала. Ефект після неї помітний: шкіра стала світліша, тон рівніший, і навіть деякі висипи присохли, але сама шкіра не суха, та краще після маски нанести тонік і подальший догляд. З приємних спецефектів, то пори виглядають дуже гарно, вони світлі та непомітні.
Загалом, маска мені сподобалася, із задоволенням використаю пробник та подумаю про повний розмір.

Симпатична маска з класним ефектом
Симпатична маска з класним ефектом
Симпатична маска з класним ефектом