Тканинна маска від корейського виробника

Тканинна маска від корейського виробника

Останнім часом я "підсіла" на одноразові тканинні маски, для мене це своєрідна палочка-виручалочка коли швидко потрібно зволожити шкіру.

Нещодавно придбала корейську зволожуючу маску ТМ Elisavecca з золотом та муцином равлика, і хоча цей бренд вважається низькопробною Кореєю, але цікавість взяла своє.

Пакування

Маска має симпатичне пакування в золотому кольорі, а як інакше, адже в складі самісіньке 24-х каратне золото!😂

Всередині дуже волога і трохи слизька тканинна маска, мені навіть здається, що речовини яким вона просочена хватить щоб повністю змаститись 😂

Отвори прорізані акуратно, на моє обличчя підійшла, що навіть трохи дивно, зазвичай потрапити в вирізані отвори ще той квест, на шкірі маска добре тримається, не сповзає.

Тканинна маска від корейського виробника

Обіцянки


Як завжди обіцянок на етикетці багато, основні з них:


зволоження
омолодження обличчя
зняття слідів втоми і недосипання
ліфтинг-ефект
зменшення почервоніння
насичення клітин киснем
покращення кольору обличчя


Не погано для одного разу, правда ж? Що ж, подивимось!

Результат


Випробувати маску мені прийшлось після безсонної ночі, та ще й спека дала своє, тож прокинулась я ще з тим видком, а потрібно було швидко привести себе до ладу, так як з'явилася термінова поїздка.

Отже, одягнула я приємну, вологу масочку і почала 20 хвилин чекати результат.

І чесно кажучи він мене справді порадував!

Шкіра дійсно наситилась вологою, трохи підтягнулася, невеликі зморшки стали непомітні (завдяки вологі), почервоніння зменшились, і взагалі шкіра стала виглядати більш доглянутою.

Результат, як ви бачите, дійсно є, і він мені подобається! Тож неодмінно прикуплю собі ще декілька таких на майбутнє 😉