Alina_Demchenko

Знайомство з брендом завдяки Makeup Club : Avenue Des Parfums Crystal Paris

Знайомство з брендом завдяки Makeup Club : Avenue Des Parfums Crystal Paris
Знайомство з брендом завдяки Makeup Club : Avenue Des Parfums Crystal Paris
Знайомство з брендом завдяки Makeup Club : Avenue Des Parfums Crystal Paris

Це мій перший пробник від Avenue Des Parfums. Про бренд я чула лише з реклами в соц мережах і дописам у Makeup Club, де постійно можна знаходити потрібну інформацію про продукти, а тим паче аромати. Цей красунчик приїхав мені від чарівної авторки клубу Vikulyk , що б росширити мою маленьку парфумовану колекцію, яку легко возити з собою у подорожі.

З першого натиску, я відчула як лід доторкнувся до моєї шкіри і розкрився терпкою цедрою, яка лякала своєю привабливою гіркотою. Вона ставала більш терпкою, даючи перед собою картинку соковитих і вологих зерен гранату, які мають легку алкогольну нотку зі старту ( спирт, який не нашкодив, а додав пікантності). Ягоди стають все сочнішими, наливаються терпким сіком. Кислинка яка була присутня, стає менш помітною, натомість прохолода і свіжість - дарують такий бажаний комфорт в цій нереальній літній спеці. Близько до шкіри, все ще відчувається терпкість гранату, його ніжна фруктовість. Але навколо вже давно інша картинка : водна, квіткова і насичена.

Ноти півонії, які так легко впізнати тим хто закохан в цю ноту, бере на себе головну роль. Вона лежить прохолодно, свіжо. Посеред пелюсток квітки, спостерігається легка пряність, яка притамана деяким квітам . Комусь вона гріє, когось - холодить. В спеку вона посиляє яскраву квітковість, а по прохолоді на мені - трошки додає коктеливості аромату. База ж тут має деяку солодкість, наче пилок, але більш глибоку, густу. При тому хмаринка аромату, що весить навкруги - дає зрозуміти що аромат легкий, прохолодний.

Піраміда аромату одразу видає :

  • Початкова нота: Гранат, Юзу.
  • Нота серця: Лотос, Магнолія, Півонія
  • Кінцева нота: Амбра, Мускус

Приділяти багато часу розбіру цієї піраміди - немає сенсу. Аромат занадто популярний, що б не впізнати, особливо коли справа заходить за півонію і гранат. І з першого пшику, я почула голос в голові .... Bright Crystal. Це представник квіткової свіжої композиції, знайомий, популярний, чиясь пристрасть і чиясь ненависть. Але без спірно - класика.

Чим відлічається Crystal Paris від Bright Crystal? Майже нічим, окрім поведінки. Аромат від Avenue Des Parfums, здається більш гучним, де лотос віддає більшу гірчинку і пряність , гублячи при тому водянистість. Загалом аромат здається більш солодким, більш гучним і мускус доречі теж . В якомусь сенсі парфум більш колючий, коктеливий. Гранат більш терпкий, Юзу стає більш активним . Кислинка не така помітна, але все одно все насичено. Аромат все ще впізнаваємий, але якісь ноти більше домінують.

І стійкість .

Я хочу одразу відмітити, що і стійкість і шлейф тут шалені. Bright Crystal здається більш легким, повітряним ароматом в порівнянні зі стікістю і яскравістю цього. Чи погано це ? Не знаю. Чи добре такі зміни ? Теж не можу сказати. Але якщо хтось полюбляє цей аромат і вам не подобалась його стійкість - Crystal Paris це те що ви чекали . Якщо ви навпаки полюбили крістал через його легкість - насиченість аромату від Avenue Des Parfums вас скоріш за все буде дратувати .

Знайомство з брендом завдяки Makeup Club : Avenue Des Parfums Crystal Paris
Знайомство з брендом завдяки Makeup Club : Avenue Des Parfums Crystal Paris
Знайомство з брендом завдяки Makeup Club : Avenue Des Parfums Crystal Paris