Lily♥️

Манго-флюїд Inebrya Fluid Star: ДЕ ТУТ МАНГО?

Манго-флюїд Inebrya Fluid Star: ДЕ ТУТ МАНГО?
Манго-флюїд Inebrya Fluid Star: ДЕ ТУТ МАНГО?

Флюїд , а саме тут рідкі кристали для волосся, це засіб, що ідеально підходить для фарбованого, сухого чи пошкодженого волосся, а також як догляд для запобігання пошкоджень, появи посічених кінчиків та тьмяності кольору. Він легкий і не лишає слідів на волоссі. Так нам говорить офіційний представник бренду Inebria.

Я хоч і не є палким шанувальником засобів від Inebria, не дуже підходить моєму волоссю, або ще не знайшла свої, однак їх баночки досить милі та привабливі).

Я люблю незмивні засоби для волосся, от якраз закінчилась моя олійка від Davines і я взяла на затест саме цю від Inebria, яка є в три рази дешевше. Тому цікаво буде порівняти, зроблю окремий допис про це.

СКЛАД:

✔️В складі містить екстракт лляної олії, що зволожує, забезпечує блиск, полегшує укладку, розчісування та покриває кінчики «плівкою», що запобігає їх пошкодженню.

АРОМАТ І ТЕКСТУРА:

✔️Засіб має приємний аромат манго.

Ось тут я не погоджуюсь, я відчуваю досить хімічний парфумований солодкий аромат, який не дуже мені підходить. Залишається на волоссі. Олійка має досить густу текстуру, але не липку та трішки фіолетовий відтінок.

Я наношу зазвичай на вологе волосся не на сухе, що полегшує розчісування та сушіння.

Волосся відчувається більш важким, та блискучим. Та якщо нанести забагато, може обтяжувати.

Манго-флюїд Inebrya Fluid Star: ДЕ ТУТ МАНГО?
Манго-флюїд Inebrya Fluid Star: ДЕ ТУТ МАНГО?
Манго-флюїд Inebrya Fluid Star: ДЕ ТУТ МАНГО?
Манго-флюїд Inebrya Fluid Star: ДЕ ТУТ МАНГО?

Фото 1: до нанесення флюїду

Фото 2: відразу після нанесення

Фото 3: після вбирання