Viktoria_Ilnytska

Матувальний тонік від Joko Blend

Матувальний тонік від Joko Blend

Продовжую знайомити вас із засобами українського бренду, нової зеленої лінійки. На огляді сьогодні матувальний тонік для комбінованої на жирної шкіри☺️

Для чого ж нашій рутині такий продукт? Це важливий етап догляду, що використовується після очищення обличчя, але перед нанесенням зволожуючих засобів або сироваток. Він допомагає підтримувати баланс шкіри, забезпечує додаткове очищення і готує шкіру до наступних етапів догляду🫧

Отже, основні властивості даного тоніку це відновлення бар’єрної функції шкіри, зволоження епідермісу та вирівнювання його тону. Він підходить для щоденного використання💫

Про перший та другий етапи писала тут:

https://club.makeup.com.ua/post/43680/

https://club.makeup.com.ua/post/43737/

Дизайн у нього як і у всієї лінійки - однаковий, готова у кожному дописі хвалити його розробку🙌🏼 100 балів за креатив та простоту водночас☺️

Баночка пластмасова білого кольору, по формі така ж як у міцелярної водички. Зручно відкривається кришечка, а засіб добре потрапляє на спонж, без жодних надмірних витікань🙌🏼

Обʼєм: 150 мл

Термін використання: 6 місяців з моменту відкриття

Аромат спочатку здався квітковим, бергамотовим, та в момент потрапляння тоніку на ватний диск, стає досить насичений для мене, не такий легкий як решта засобів з лінійки.

Консистенція як і має бути у тоніка - рідка як водичка

З активних компонентів, у складі міститься:

  • Ніацинамід — підвищує пружність та еластичність шкіри, заспокоює почервоніння та запалення, підвищує захисну властивість шкіри.
  • Екстракт ламінарії — стимулює обмін речовин в шкірі, тонізує, підвищує пружність та еластичність шкіри.
  • Алантоїн — пом'якшує та зволожує шкіру, стимулює регенерацію тканин.
  • Пантенол — запобігає втраті вологи, заспокоює шкіру.

По відчуттям під час застосування тоніку, відчувається спирт. Не дивно, адже у складі він знаходиться на другому місті. І цьому я трохи здивувалась, так як у попередніх тоніках якими я користувалась, спиртів у складі не було.

Та наразі, використовуючи усю лінійку комплексно, точно можу запевнити, що шкіру не сушить🙌🏼

Тонік остаточно забирає усі залишки забруднень, тонізує та матує обличчя; пори помітно зменшуються☺️

Склад видається безпечним:

Aqua (Water), Alcohol Denat., Sorbitol, Pentylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Niacinamide, Glycerin, Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Panthenol, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Sodium Benzoate, CI 42090, CI 19140, Hexyl Cinnamal, Linalool

Citric acid або лимонна кислота, дуже добре що є у складі, оскільки вона зменшує ознаки старіння шкіри, стимулює вироблення колагену, сприяє освітленню шкіри та зменшенню пор💫

Як на мене, тонік для шкіри — це важливий компонент догляду, який допомагає підтримувати здоров'я та красу шкіри.

Усім бажаю чистої та доглянутої шкіри🫶🏻