Алла

Без зайвих слів

Без зайвих слів

Кажуть, що немає пророка в своїй землі. Ми всі шукаємо щось краще деінде, тільки не себе вдома.

Так і з косметикою. Найчастіше обираємо закордонні бренди, хоча українські зараз - дуже сучасні та круті.

Один із них - Skinbar. Стильний лаконічний дизайн та дієві засоби, що може бути краще?

Я вже багато чого спробувала від цього бренду. Сьогодні хочу поділитися своєю знахідкою для спекотного літа - зволожувальний бустер для шкіри обличчя.

Він має приємний аромат, консистенцію прозорого геля та не скатується на шкірі при високій температурі. Моя вікова комбінована шкіра з куперозом вбирає його миттєво.

Шкіра має більш зволожений та здоровий вигляд. Мені подобається.

Користуватися ним можна від 18 років.

Призначення: відновлення, живлення, заспокоєння, зволоження, пом'якшення, тонізування.

Об'єм: 30ml.

Інгредієнти: гіалуронова кислота, касторова олія.

Не тестується на тваринах, що для мене важливо.

Підходить для всіх типів шкіри.

Що обіцяє виробник?

Якщо вашій шкірі не вистачає зволоження, необхідно включити у свій повсякденний догляд нові активні засоби. Бренд SKINBAR стане найкращим прикладом, оскільки його гель-бустеру з гіалуроновою кислотою немає рівних. Раніше ми вирішували питання сухості і зневоднення за допомогою сироваток, але переваги бустера не лише помітні неозброєним поглядом, а й відчутні. Ультралегка формула проникає набагато глибше і знімає всі неприємні відчуття дуже швидко. Висока концентрація гіалуронової кислоти перешкоджає вивільненню вологи, зберігаючи її у клітинах на весь день.

Особливості зволожувального гель-бустера з гіалуроновою кислотою від бренда SKINBAR:

- допомагає активним інгредієнтам легко проникнути у шкіру;

- підвищує пружність і еластичність;

- зміцнює цілісність захисного бар'єру;

- формула заснована на високо- та низькомолекулярній гіалуроновій кислоті;

- легка текстура швидко проникає у клітини і насичує їх вологою;

- ефективно усуває відчуття стягнутості;

- дарує виражений ліфтинг-ефект;

- можна використовувати перед нанесенням крему.

Усі заявлені обіцянки на мені спрацювали на всі 100%. Рекомендую.

Без зайвих слів
Без зайвих слів
Без зайвих слів